У Німеччині дедалі важче отримати соціальні виплати

7 Серпень, 2017 - 12:32

Згідно з Федеральним законом про сприяння навчанню (Bafög) в Німеччині регулюється порядок надання стипендій і позик учням. Але як показує статистика, кількість Bafög-стипендіатів в Німеччині з кожним роком зменшується, пише germania.one.

У минулому році лише 823 тис. Учнів отримали стипендію (Bafög), а це на 5,9% менше ніж в 2015 році. Серед них 239 тис. Школярів (-7,6%) і 584 тис. Студентів (-4,5%). Максимальну суму стипендії - € 735 на місяць, отримали лише 48%.

Середня місячна сума стипендії (Bafög) становить € 435 (+ € 14) для школярів і € 464 (+ € 16) для студентів. Виплату стипендій (Bafög) раніше здійснювали федеральні землі, куди щорічно виділялися мільярдні кошти. Але з 2015 року держава централізувало цей процес і проводить виплати самостійно.

У минулому році, згідно з Федеральним статистичним бюро, держава виділила € 2,9 млрд на стипендії, на € 102 млн. менше ніж роком раніше. З них € 0,8 млрд (- € 43млн.) На стипендії для школярів і € 2,1 млрд. (- € 59 млн) на стипендії для студентів.

Реклама

Читайте також:

тема

Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо
Британський парламент повинен знову порушити питання про визнання Голодомору геноцидом, кажуть британські депутати.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.