У США доведеться заплатити великий штраф за користування телефоном

1 Серпень, 2017 - 20:09

Столиця штату Гаваї стала першим великим американським містом, який заборонив пішоходам дивитися в телефон, писати повідомлення і використовувати цифрові пристрої при переході дороги,  пише forumdaily.

Закон вступає в силу 25 жовтня, надаючи поліції час пояснити ситуацію людям, які не можуть відвести погляд від своїх смартфонів.

Поліція повинна буде фактично спостерігати за тим, хто дивиться в свої пристрої, щоб виписати штраф, який становитиме від $ 15 до $ 35 за перше порушення, від $ 35 до $ 75 за друге і від $ 75 до $ 99 за третє. Як і раніше буде законно розмовляти по телефону, перетинаючи вулицю, або дивитися в свій телефон на тротуарі.

Майже в кожному штаті є закон, який забороняє писати текстові повідомлення під час водіння, але Гонолулу, мабуть, стане першим містом в Сполучених Штатах, який взявся за пішоходів, сказав мер Гонолулу Кірк Колдуелл.

Мер міста зазначив, що Гонолулу тримає невтішне першість серед великих міст країни за кількістю збитих при переході дороги людей.

За даними влади США, інциденти з пішоходами, які відвернулися на мобільні телефони, привели до більш ніж 11 000 травм в США в 2000-2011 роках.
Статистику за останні роки не публікували, але, швидше за все, вона ще більш невтішна.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.