У Естонії позбавилися від водіїв автобусів

1 Серпень, 2017 - 15:40

29 липня 2017 р в центральному районі столиці Естонії м. Талліні почалося впровадження проекту Easymile - безпілотних автобусів. Відтепер автобуси без водія будуть обслуговувати обмежений маршрут в Центральній частині Таллінна. Маршрут буде працювати 6 днів на тиждень з понеділка по суботу. Він буде обслуговуватися двома автобусами місткістю 8 місць кожен. Проїзд в них буде безкоштовним для всіх категорій пасажирів, пише immigrant.today.

Шатли без водіїв вводяться в рамках головування Естонії в ЄС, одним із пріоритетів якого є розвиток технології і її вплив на суспільство. Супроводжуючу особу (наявність якого є обов'язковою відповідно до Кодексу дорожнього руху) буде присутній в кожному автобусі для роз'яснення пасажирам технології пересування автобусів без водія.

Пілотний проект обійдеться приблизно в 100 000 євро, дві третини яких покриваються партнерами з приватного сектора. Планується, що безпілотні шатли будуть в експлуатації до кінця серпня 2017 р

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.