Імміграційні агенти США будуть полювати навіть за дітьми

24 Липня, 2017 - 18:40

Імміграційні агенти планують 23 - 26 липня провести загальнонаціональні рейди, спрямовані на затримання підлітків, які в'їхали в країну нелегально і підозрюються в приналежності до злочинних угрупувань, пише forumdaily, посилаючись на внутрішній документ імміграційної служби.

Під рейди потрапляють підлітки у віці 16-17 років, які нелегально проживають в США без опіки дорослих.

Подібні рейди є посиленням практики, що існувала під час президентства Барака Обами. Тоді неповнолітніх нелегалів депортували тільки в разі, якщо вони були засуджені за кримінальні злочини, а не просто були затримані за підозрою в приналежності до банди.

Служба з контролю громадянства та імміграції заявила, що особа може бути ідентифікована як член банди, якщо вони відповідають двом або більше критеріям, включаючи татуювання банди, часте відвідування районів, відомих як місця активності цієї банди, і носіння одягу, характерної для цієї банди.

Хоча неповнолітні можуть бути депортовані з США, як дорослі, імміграційне законодавство США розглядає їх як вразливу групу і надає їм додатковий захист.

Неповнолітні, які потрапляють в країну без опікуна, розміщуються під вартою в установах охорони здоров'я та соціальних служб США, часто з членом сім'ї, які проживають в США.

Правоохоронні органи ведуть бази даних осіб, підозрюваних в приналежності до банд, але громадські організації та правозахисники піддали їх критиці. За їхніми словами, багато дітей приєднуються до банд не з власної волі, а тому що їх залякують. Крім того, вони заявили, що база даних містить помилки.

Заплановані рейди також будуть спрямовані проти батьків, які незаконно перетнули кордон США з дітьми та відносно яких є рішення суду про депортацію, а також проти іммігрантів, які в'їхали в країну дітьми без опікунів і на даний момент вже досягли повноліття.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.