Посол розповів, яких українських фахівців можуть чекати у Канаді

21 Липня, 2017 - 19:19

Надзвичайний і Повноважний Посол України у Канаді Андрій Шевченко для «Главкому» розповів, що  Канада дуже перебірлива у спеціалістах, яких вона запрошує . Тому українці, які живуть і працюють  у Канаді, це зазвичай спеціалісти з високих технологій.

«Вони намагаються створити тут умови для людей, які працюють в науці, з винаходами, просувають технології вперед. Але є і точкові інтереси окремих провінцій, які шукають працівників на конкретну роботу. Скажімо, якщо буде відкриватися новий великий м'ясокомбінат в Альберті (провінція Канади. ), то ця провінція буде цілеспрямовано шукати людей, які працюють в цій сфері», - зазначив посол.

Дипломат повідомив, що в Канаді  нелегальної трудової міграції фактично немає.

«Якщо ви запитаєте про це у канадця, він, швидше за все, здивується. З одного боку, Канада гостинна для новоприбулих. Тут у людини є багато способів себе легалізувати. З іншого, тут чітко працює правоохоронна система. Приїхати сюди, нелегально залишитися і довго протриматися – утопія», - пояснив Шевченко.

Посол додав, що ця країна дуже перебірливо запрошує людей до себе і дбає про те, щоб закони працювали.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.