Авіакомпанії збираються зробити квитки безкоштовними

18 Липня, 2017 - 17:55

Генеральний директор ісландського лоукостера WOW Скулі Могенсен заявив, що в майбутньому компанія буде пропонувати своїм клієнтам безкоштовні польоти, пише hyser.

«У майбутньому ми будемо платити за польоти на літаках нашої авіакомпанії. Якщо ви довіритесь нам і забронюєте у нас квиток, ми зменшимо його вартість до нуля і навіть надамо грошову винагороду », - заявив Могенсен.

Цікаво, що вже зараз деякі авіакомпанії почали заробляти на тому, що пропонують мандрівникам послуги оренди автомобілів, бронювання номерів у готелях та інші види туристичного сервісу. Експерти кажуть, що в майбутньому подібна практика може приносити компаніям більш високі доходи, ніж продаж квитків.

Якщо ці прогнози справдяться, то WOW і інші авіакомпанії насправді зможуть відмовитися від продажу квитків. Цілком можливо, що вони будуть заманювати пасажирів безкоштовними польотами, щоб ті користувалися іншими платними послугами. При цьому бізнес залишатиметься рентабельним.

Скули Могансен зазначив, що WOW також розглядає можливість грошового заохочення клієнтів, які публікують інформацію про свій відпочинок в соціальних мережах, згадуючи при цьому назву лоукостера.

Відзначимо, що восени минулого року керівник відомого ірландського лоукостера Ryanair Майкл О'Лірі заявив, що його компанія зможе безкоштовно роздавати частину квитків вже в найближчі 5-10 років. За його словами, Ryanair зможе заробляти на тому, що буде ділити з аеропортами виручку від шопінгу пасажирів на території транспортних хабів.

Реклама

Читайте також:

тема

Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного
Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.