Українська громада в Австрії допомагає талановитим митцям

17 Липня, 2017 - 18:39

В Австрії пройде мистецький фестиваль, організований українською громадою у місті Оттенсхайм. Про це повідомили у Посольство України в Республіці Австрія.

Запрошені з України, Словаччини, Іспанії та Ісландії художники у власній манері творитимуть картини та надихатимуться місцевим колоритом. 

Відкриття проекту Kunstsommer Ottensheim заплановане на 19 липня. А сам вернісаж відбудеться 20 липня. До кінця літа триватиме виставка картин.

Дійство відбуватиметься вже третій рік поспіль. Цього року вперше разом з образотворчим мистецтвом представлять театральне. 14, 15 та 16 серпня українська майстерня Ґерць представить свою танцювально-театральну програму «Супергерої».

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.