У цій країні відверто наживаються на іноземних студентах

17 Липня, 2017 - 17:33

Зараз за навчання іноземні студенти в Онтаріо платять майже $ 1,3 млрд доларів, що в два рази більше, ніж за все 4 роки тому, пише nashvancouver.

Ми провели дослідження, в якому виявилося, що внески іноземних студентів стають все більш важливими для університетів в Онтаріо.

Натхнені провінційним урядом, університети збільшили свій міжнародний набір за останні кілька років, що призвело до швидкого збільшення фінансування, за рахунок грошей, які іноземні студенти перекачують в систему.

Число іноземних студентів, які навчаються в Онтаріо, збільшилася на 88,5% за шість років, починаючи з 2010 року. За той же період зарахування канадських студентів зросла всього на 7%.

Загальний дохід від плати за навчання іноземних студентів збільшився більш ніж в два рази за 4 роки, з $ 620 млн. В 2011-12 роках до $ 1,28 млрд. В 2015-16 роках.

«На жаль, вони використовують іноземних студентів в якості дійних корів», - вважає Нур Алідеб.

Дівчина впевнена, що існує пряма кореляція між скороченням державного фінансування в провінційних університетах і різким підвищенням плати за навчання у іноземних студентів.

«Університети набирають іноземних студентів, щоб поповнити обсяг фінансування, якого їм фактично не вистачає», - сказала Алідеб.

«Університети все більше і більше покладаються на доходи від оплати навчання, а не на державні гранти», - заявив Рада університетів Онтаріо в своєму останньому фінансовому звіті за 2015-16 роки. У доповіді показано, що гранти скоротилися, склавши лише 40% операційних доходів, в порівнянні з 46% в 2011-12 роках.

У той час, як плата за навчання для канадців регулюється, університети Онтаріо можуть стягувати з іноземних студентів будь-яку суму, яку захочуть. Середня плата за навчання для іноземних студентів в бакалавраті в області науки і мистецтва в Онтаріо становить $ 23 510 - майже в чотири рази вище, ніж еквівалент для канадських студентів ($ 6 327).

Вартість навчання в Університеті Торонто для іноземних студентів, які почали навчання в 2009 році, становила $ 41 920, в порівнянні з $ 6400 для «домашніх» студентів.

«Така величезна невідповідність - це несправедливо», - каже іноземна студентка Пратішта Колі, яка працює над магістерської ступенем в Інституті досліджень в Онтаріо.

Фото: nashvancouver

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.