У США стягують непомірно високі податки

17 Липня, 2017 - 12:10

Вплив підвищення податку на прибуток на 32%, схваленого законодавчим органом штату Іллінойс на початку цього місяця, має скоро позначитися на зарплаті, пише forumdaily

Підвищення податкової ставки, яку повинні платити фізичні особи до 4,95% з 3,75%, означає сплату додаткових $ 12 у вигляді державних податків на кожну $ 1000. доходу.

Таким чином, одна людина з $ 40 000 доларів щорічного доходу, згідно з федеральним скоригуванням валового доходу, буде платити $ 480 у вигляді додаткових податків щорічно. Подружня пара з двома дітьми і доходом $ 100 000 буде платити близько $ 1200. додаткових податків щорічно.

У той же час люди з низьким рівнем доходу будуть платити не повну суму податку. А ось люди з доходом вище середнього будуть платити податок більше 32%. Так, люди з доходом $ 501 000 на рік будуть платити близько $ 24 800 податків на рік.

Податкові експерти кажуть, що є ряд механізмів, які жителі Іллінойсу можуть використовувати, щоб керувати і, можливо, мінімізувати вплив підвищення податків.

1. Стежте за своєю зарплатою

Роботодавці несуть відповідальність за відрахування додаткових податкових зборів із зарплати і відправлення їх державі. Закон про новий податок набув чинності 1 липня, так що, можливо, ви побачите велику суму податку, забраних раніше, оскільки деякі компанії застосовують ретроспективну систему.

2. Перегляньте знижку на вашу форму W-4

Обов'язково перевірте суму, яку ви відправляєте на оплату податків і перерахуйте її з урахуванням підвищення податку. Якщо цього не зробити вчасно, можна отримати великий штраф. З іншого боку, якщо ви платите справно від місяця до місяця, щоб отримувати більше повернення податку, ви можете почекати і внести коригування після того, як отримаєте зарплату, що враховує новий податок. 

3. Заощаджуйте більше з 401 (k), IRA і рахунках для виходу на пенсію

Все, що ви вкладаєте в традиційний пенсійний план, буде враховуватися і, отже, значно знизить ваші податки. Вам дозволено накопичувати до $ 18 000 щорічно в 401 (k) або $ 24 000, якщо вам більше 50 років. У IRA максимальний щорічний внесок становить $ 5 500 або $ 6500, якщо вам більше 50 років. Крім того, люди, які ведуть бізнес або працюють як незалежні підрядники, можуть застосувати план заощаджень для бізнесу. Експерти рекомендують розглянути такі плани, як SEP IRA, Simple IRA або Solo 401 (k).

4. Відкладати гроші на коледж

У штаті Іллінойс ви також можете отримати відрахування з державних податків, якщо заощадите гроші на освіту в коледжі для вашої дитини по одному з двох «планів 529» пенсійного забезпечення штату. Внески на ваш стартовий рахунок Bright підлягають оподаткуванню - до 10 000 доларів США c одного з батьків на рік. Однак ви повинні розуміти, що відрахування неможливе, якщо ви використовуєте план 529 в іншому штаті. Як тільки гроші будуть на всіх облікових записах 529, ви не будете платити ніяких податків на заробіток або на гроші, які ви знімаєте, коли приходить час платити за навчання в коледжі.

5. Остерігайтеся потрапити в групу з високими доходами

$ 250 000 доларів для однієї людини, або $ 500 000 для подружньої пари. Експерти радять остерігатися додаткового доходу. Так, наприклад, продаж будинку може привести вас до рівня доходу в $ 500 000. Це означає, що дохід буде обкладатися додатковим податком.

6.Будьте обережні з тимчасовим доходом,

заснованим на державних податках. Хтось може спробувати здійснити кардинальні зміни в цьому році - можливо, продати дорогий будинок або інвестувати кошти до 2018 року, коли державний податок становитиме 4,95% протягом всього року. У цьому році більш високий податок діє тільки в другій половині року, і поєднання ставок податків в розмірі 4,95% і 3,75% може означати, що ви будете обкладатися податком в 4,35% за рік. Але державні податки незначні в порівнянні з федеральними податками. Харлоу сказав, що майбутнє федеральних податків має бути розглянуто до скоєння змін в оподаткуванні. Федеральна податкова система може бути реформована в 2018 році, сказав Харлоу. Він радить не приймати ніяких рішень, поки немає ясності.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.