В одному з найдорожчих міст планети вигідно жити пенсіонерам

17 Липня, 2017 - 09:57

У Нью-Йорку діє програма SCRIE, яка дозволяє літнім людям та інвалідам заморожувати суму орендної плати, що захищає їх від подальшого зростання квартплати, але мало хто знає про це, пише forumdaily.

Взяти участь у програмі можуть люди, які досягли віку 62 років і проживають в Нью-Йорку в квартирі зі стабілізованою орендною платою чи з контрольованою орендною платою, або в кімнаті на одну людину з регульованою орендною платою. Пенсіонери, що претендують на програму, повинні бути вписані в договір оренди або бути основним орендарем квартири. Загальний дохід вашого домогосподарства за вирахуванням податків повинен бути не більше $ 50 000 в рік.

При заморожуванні квартплати Нью-Йорк надасть вашому орендодавцю податкову знижку на нерухомість, що дорівнює сумі недоотриманого в майбутньому доходу. Для того, щоб стати учасником програми, достатньо заповнити бланк на сайті Департаменту фінансів.

Лоуренс Шахт 1975 року народження, житель Верхнього Вест-Сайда розповів, що без SCRIE не міг дозволити собі житло. «Після 62 років у мене не було бажання йти працювати куди-небудь. Мені хотілося померти у своєму ліжку, а не в будинку для літніх людей. Якби не SCRIE, то, напевно, цього б не сталося », - розповів Шахт.

Його думку поділяє Роберт Плінера. «Мені здається, що чим старшими ви стаєте, тим більше вам потрібна гарантована безпека», - розповів він.

Представник міської ради Нью-Йорка Хелен Розенталь намагається підвищити обізнаність громадян про програму SCRIE. До сих пір, за її словами, в цій програмі беруть участь тільки 1400 людей літнього віку. «Проблема полягає не в тому, що місто витрачає гроші на цю програму. Гроші не проблема. Але десятки тисяч людей не знають, що мають право на участь у цій програмі », - зазначила вона.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.