У Єгипті вбили двох українок

15 Липня, 2017 - 10:17

Дві українські туристки вбито, четверо інших іноземців - поляк і три серби – отримали поранення в результаті нападу в Хургаді, що на сході Єгипту, пише polradio.

Нападника затримано, його допитує поліція – передало у комюніке відомство внутрішніх справ Єгипту. Мотиви атаки залишаються невідомими.

Як заявило МВС країни, попередні дані свідчать про те, що винуватець нападу потрапив у готель на територію одного з курортів, припливши морем з розташованого неподалік пляжу. Міністерство заявило, що жертви нападу перевезено в лікарню. 

Всього за кілька годин до цього нападу, в п’ятницю в Гізі, правдоподібно, джигадисти відкрили вогонь до автомобіля поліції. Внаслідок обстрілу загинуло п’ять єгипетських поліцейських.

Від часу, коли єгипетське військо повалило в 2013 році президента Мохаммеда Мурсі, що був пов’язаний з Мусульманським братством, екстремістські групи в Єгипті посилили збройні напади на поліцію, в основному, на Синайському півострові.

У січні 2016 року два нападники, підозрювані у зв’язках з Ісламською державою, озброївшись вогнепальною зброєю, ножем і поясом з вибухівкою, поранили на пляжі в Хургаді двоє туристів.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.