В Ізраїлі відкрили табір для сімей, які втратили рідних в АТО

16 Липня, 2017 - 11:18

В Ізраїлі почав функціонувати реабілітаційно-оздоровчий табір "Крила" для українських родин, які втратили рідних в АТО, повідомляє СВІТUA з посиланням на JewishNews. Першою групою проекту стали чотири родини з Харкова, Запоріжжя, Кременчуга та Володимир-Волинського.

Протягом місяця табір прийме чотири подібні групи. Зміна кожної з них триватиме тиждень. За цей час українські родини зможуть відпочити на морі, відвідати пам'ятки Єрусалима та Мертвого моря, а також взяти участь в майстер-класах та попрацювати з психологами.

"Критерії були такими: по-перше, це діти, чиї батьки загинули в АТО, по-друге, це вік дітей - від 7 до 13 років. В Україні нам допомогли наші друзі-волонтери, які відібрали родини, які відповідають цим вимогам", - пояснює куратор проекту В'ячеслав Фельдман.

 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.