Безвізом з країнами Євросоюзу вже скористалось понад 100 тисяч українців

15 Липня, 2017 - 19:51

Президент України Петро Порошенко заявляє, що понад 100 тисяч громадян України скористалися безвізовим режимом з Євросоюзом, повідомляє Радіо Свобода.

"Вже більше 100 тисяч українців скористалися безвізом, на власні очі подивившись, що таке ЄС і за яке майбутнє ми продовжуємо боротися", – заявив Порошенко.

За даними українських прикордонників, станом на 26 червня було 43 відмови у перетині кордону, більшість відмов пов’язана з попередніми порушеннями міграційного законодавства країн ЄС.

Нагадаємо, що 11 червня набрала чинності візова лібералізація для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і "шенгену" (до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування). Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії та Ірландії, а також країн "шенгенської зони" з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих "заморських володінь" Нідерландів і Франції.

Щоб скористатися безвізовим режимом з ЄС від 11 червня українцям треба мати біометричний паспорт і, якщо попросять прикордонники – довести мету й умови поїздки, свою платоспроможність.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.