Як футболістів із діаспори в Україні зустрічали (ВІДЕО)

15 Липня, 2017 - 11:39

Українська діаспора із США та Обласна федерація футболу Івано-Франківська організували унікальний футбольний турнір "Кубок "Крила дружби", повідомляє Галичина спортивна.

Відео: 402tvivfr.

За першість поборолись чотири команди з Івано-Франківська, Калуша, Коломиї та Нью-Йорка. Усі учасники віком 16 років, здебільшого - вихованці прикарпатських спортивних шкіл.

Американець за паспортом, але українець у душі, Михайло Томашевський привіз зі своєї другої Батьківщини цілу футбольну команду. Каже, що на Прикарпаття приїхали не лише м'яча поганяти, але й зануритися у рідну атмосферу.

Складається нью-йоркська футбольна команда переважно з представників Спілки Української Молоді.

Як повідомляють Вікна, молоді американці українського походження й справді не лише грали у футбол, але й мали теплу зустріч у Спілці Української Молоді Калуша. Також американсько-українська  молодь мала екскурсію до музею імені Степана Бандери у селі Старий Угринів Калуського району.

Калушани разом зі своїми однолітками весело провели час, співаючи всесвітній хіт "Червона рута" та слухаючи коломийки від рок-гурту за участі калуських сумівців.

Відео: Соломія Кирилович; Юлія Кулик.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.