Серед скорпіонів та пустель: українці в Мексиці невдовзі влаштують пишне святкування

13 Липня, 2017 - 18:04

Українська громада у Мексиці відзначить своє двохріччя. Свято відбудеться 26 серпня о 13:00 в Club de Leones за адресою: Av. de los Leones No. 75 Fracc. Tepeyac Casino, 45057.

Про це йдеться на сторінці української діаспори у Мексиці у Facebook.

"Шановні Друзі, запрошуємо Вас на святковий захід присвячений відзначенню 26-ї річниці Незалежності України та Дня Єдності української громади в Гвадалахарі "Нам 2 роки", – пише у повідомленні. 

У програмі свята: 
- Вітання гостей свята, нагородження визначних людей нашого міста.
- Мовчазний Аукціон. Кошти, зібрані в результаті мовчазного аукціону, будуть направлені на потреби поранених воїнів АТО, які проходять лікування у військовому госпіталі.
- Святковий Обід.
- Конкурсно-розважальна програма.
- Народне гуляння.

На святі відвідувачі зможуть скуштувати українські смаколики від господинь Гвадалахари, взяти участь в конкурсно-розважальній програмі та розіграші гумористичних премій, стати учасником Мовчазного Аукціону «Рушник Єднання» і просто відпочити душею.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.