У Польщі суворо каратимуть продавців алкоголю

13 Липня, 2017 - 14:47

Фінансове відомство готує батіг для торговців і рестораторів, які продають алкоголь без реєстрації торговельної операції у фіскальній касі. Вони втратять ліцензію, пише monitor-press.

Міністерство фінансів вважає, що таким чином вдасться обмежити тіньову зону економіки. Вважається, якщо за рік продають 130 млн л чистого алкоголю, 10 млн л розходяться поза легальним обігом. Це призводить до втрати 1 млрд злотих щороку.

Скоро ситуація зміниться. «Достатньо лише одного незареєстрованого продажу алкоголю, щоб власник магазину або ресторану втратив ліцензію», – сказав  Пьотр Дзєдзіц, директор департаменту боротьби з економічною злочинністю із фінансового відомства.

Таке покарання повинно бути єдино можливим для тих, хто продає алкоголь «наліво». З цією метою уряд хоче внести поправки до закону про виховання у тверезості та боротьбі з алкоголізмом.

Урядовий проект мають підготувати одразу після закінчення канікул.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.