Отримати дозвіл на постійне проживання в Норвегії стане складніше

13 Липня, 2017 - 10:39

Уряд та парламент Норвегії узгодили нові правила для іммігрантів щодо подачі заяви на постійне місце проживання в країні, повідомляє СВІТUA з посиланням на UDI.

До осіб, які подаватимуть до поліції заяву на постійне проживання після 1 вересня 2017, буде висунуто нову вимогу. А саме, вони повинні будуть підтвердити, що протягом останніх 12 місяців мали власний постійний дохід та не отримували від держави соціальної допомоги.

До осіб, які подаватимуть таку заяву до 1 вересня ця вимога не застосовуватиметься. Також вона не буде стосуватися осіб, молодших від 18 років або старших від 67 років.

Що мається на увазі?

Після 1 вересня при подачі заявки на отримання права постійного проживання в Норвегії ви маєте підтвердити, що протягом останнього року мали постійний дохід від роботи за наймом або самозайнятості. Розмір заробітків має бути щонайменше 238 784 норвезьких крон без відрахування податків.

Для окремих категорій населення передбачено послаблення цієї умови або ж й повне її скасування.

Також ви маєте підтвердити, що протягом останнього року не отримували соціальних виплат від держави.

Що означає "власний постійний дохід"?

Ви не маєте права декларувати заробіток вашого подружжя або інших членів сім'ї. Також не можна буде зазначати кошти, подаровані вам третіми особами, або гроші, які були у вас на банківському рахунку.

Кого конкретно стосується нова вимога?

Це нововведення стосується іноземців віком від 18 до 67 років, які подають заяву на отримання постійного місця проживання у Норвегії.

Окремі винятки будуть розглядатися персонально.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.