Для українців у Польщі невдовзі буде більше робочих місць

12 Липня, 2017 - 15:44

На поляків чекає сезонна робота у Німеччині, Голландії, Франції, Чехії та інших країнах. Як показують нові дослідження рекрутингової фірми Work Service, виїхати на заробітки планують 14% поляків, з чого троє з десяти опитаних планує виїзд на три місяці, тобто на сезон. Відтак, українцям, що працюють у Польщі, залишається більше робочих місць. Про це пише polradio.pl

Літні місяці – це час більшої потреби у таких галузях, як гастрономія, готельний бізнес, сільське господарство, будівництво, а також все частіше з’являються пропозиції з торговельного, виробничого чи транспортного секторів.

Особливо багато пропозицій в Німеччині, де до кінця року буде створено півмільйона нових місць праці. Причому, для поляків це не тільки близько, і зручно доїхати, а й мінімальна платня втричі більша, ніж у Польщі. У західних сусідів можна влаштуватися опікункою чи медсестрою. Причому, остання заробляє від 18 євро за годину. У Бельгії та Франції здебільшого потребують працівників на будівництві – малярів і штукатурів. У даному випадку також непогано платять – від майже 10 до 15 євро за годину.

Голландія влітку також чекає на поляків для роботи на плантаціях, необхідні також покоївки і водії. В Ісландії можна влаштуватися розносити газети за 14 євро. Навіть у Чехії, де найменше безробіття в ЄС, дуже потрібні робочі руки. Йдеться, наприклад, про виробництво (25 євро + різноманітні заохочення). Для польського працівника у Чехії, – кажуть фахівці з Work Service, - немає мовних проблем, країна знаходиться поруч і можна розраховувати на теплий прийом.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.