Український фестиваль у США відвідали тисячі американців (ВІДЕО)

11 Липня, 2017 - 14:47

Українська громада міста Касл Крик, штат Нью-Йорк, США, днями провела щорічний Український Фестиваль, повідомляє СВІТUA з посиланням на WBNG.com.

Громада Української католицької церкви Святого Серця проводить цей захід вже протягом 60 років на території, поблизу свого храму.

Українська їжа, мистецтво, майтер-класи та різноманітні забави - от чим цьогоріч дивували гостей українці. Організатори відзначають, що це надзвичайно важливо - поділитися українською культурою з громадою міста.

"Не всі розуміють, як це - постійно перебувати в оточенні чужої для тебе культури. Завдяки таким заходам можна прийти, й зрозуміти, наскільки це важко", - розповідає гість заходу Стефан Чумак.

Серед людей, які які брали участь у фестивалі, багато волонтерів. Кейті Діммік живе належить до парафії все своє життя, вона стала волонтером ще в дитинстві. Дівчина каже, що такі заходи є ключем до підтримки української традиції в місті.

"Ми волонтери, бо нам важливо спробувати зберегти громаду. Парафію започаткували ще наші батьки, їх традиції та культура мають продовжуватися", - каже Кейті.

У неділю, 8 липня, захід відвідало багато місцевих й навіть заїжджих гостей. Їх важко порахувати, адже це - тисячі людей. І всі вони прийшли, аби доторкнутися до самобутньої української культури.

Фото: Sacred Heart Ukranian Catholic.

"Я думаю, що це дуже корисно для нашого регіону, адже дає громаді відчуття морального піднесення та спільності", - каже Моллі Перо, мешканка міста Ендікотт.

Відео: www.wbng.com.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.