Як 400 українців "запалили" Чикаго (ФОТО)

10 Липня, 2017 - 10:49

У неділю 9 липня в Чикаго відбулася перша українська вечірка на яхті, повідомляє UAPOST. Захід зібрав чотириста українців та їх друзів.

Музичний супровід на вечірці забезпечували одразу три україських діджеї - Tima Fei та Mike Valentine (обидва з Чикао) та DJ Kanel (з Нью-Йорку). А родзинкою вечора став MC Kosmos.

Яхта Anita Dee з трьома палубами гостинно прийняла до себе усіх охочих відпочити в стилі української вечірки.

Вперше над озером Мічиган так потужно звучала сучасна українська музика та замайорів великий синьо-жовтий прапор на носі однієї з найпопулярніших яхт озера Мічигана!

Вечірка зібрала доволі різнобарвну компанію – як за віком, так й за походженням. Переважали, звичайно, українці, але зустріти можна було і їх друзів із Панами та, навіть, Воркути.

За словами організаторів, ця вечірка стала пробною в такому форматі й наступні обіцяють бути ще запальнішими. Чи стане це традицією для українського Чикаго і коли відбудеться наступна вечірка - питання поки не вирішене і залежатиме від активності публіки.

Фото: www.uapost.us.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.