На цих дорогах Польщі доведеться заплатити величезні штрафи

6 Липня, 2017 - 17:32

Усім відомо, що безпека дорожнього руху в Польщі є пріоритетною для влади і для простих жителів. Знання та дотримання поляками та іноземцями правил дорожнього руху в цій країні строго контролюється. Навіть найдрібніші порушення караються досить великими штрафами, а за серйозніші вас можуть позбавити водійських прав чи навіть притягнути до відповідальності, пише vsetutpl.

Суворі покарання та контроль з боку об’єктивної та некорумпованої польської дорожньої поліції відбивають бажання порушувати ПДР в межах Польщі. У своїй роботі дорожні поліцейські в Польщі використовують різні категорії сучасної техніки: у їх арсеналі 400 фоторадарів для фіксації порушень швидкості, 20 фотореєстраторів для фіксації проїзду на червоне світло, оснащені камерами та вимірювачами автомобілі. Але це не все. У 30 локаціях на польських дорогах віднедавна діють спеціальні прилади для відрізкового вимірювання швидкості. Що це таке і як воно працює, пояснюємо далі.

Оdcinkowy pomiar prędkości - це вимірювання швидкості автомобіля на певному відрізку дороги чи шляху за принципом розрахунку середньої швидкості. Тобто коли автомобіль в’їжджає на відрізок (на якому діє певне обмеження швидкості), то камера, встановлена на в'їзних воротах, записує дані транспортного засобу (реєстраційний номер, тип, марку) і час в'їзду на вимірювальну ділянку. У свою чергу камера, розташована на виїзді, реєструє час виїзду з ділянки і на його основі обчислює середню швидкість руху автомобіля. Якщо допустиму швидкість руху на цьому відрізку перевищено, водій отримує штраф, а запис про правопорушення надійде в CANARD-у, тобто Центр Автоматичного Контролю за Дорожнім Рухом, що обслуговується Головною Інспекцією Дорожнього Транспорту Польщі

Вперше система відрізкового контролю швидкості запрацювала в Нідерландах в 90-ті роки. З тих пір багато інших країн Європи (зокрема Польща) активно переймає таку ініціативу і впроваджує цю систему автоматичного контролю швидкості на своїх теренах.

В Польщі перші відрізки, де таким чином вимірюють середню швидкість рузху автомобіля і виявляють порушників, з’явились ще у 2015 році, їх було лише 4, а саме:

  • Łosiów, 2,15 км траси №94
  • Łuszczów, траса №82 - 2,9 км
  • Karniewo, дорога №60 - 1,79 км
  • Zwierki-Zabłudów, 3,88 км траси №19

Тепер ж на польських дорогах таких відрізків аж 30, і діють вони в межах 14 воєводств. Точне розташування кожного з відрізків вимірювання середньої швидкості, а також допустимі показники спідометра на тому чи іншому відрізку можна побачити на інтерактивній карті. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.