На цих дорогах Польщі доведеться заплатити величезні штрафи

6 Липня, 2017 - 17:32

Усім відомо, що безпека дорожнього руху в Польщі є пріоритетною для влади і для простих жителів. Знання та дотримання поляками та іноземцями правил дорожнього руху в цій країні строго контролюється. Навіть найдрібніші порушення караються досить великими штрафами, а за серйозніші вас можуть позбавити водійських прав чи навіть притягнути до відповідальності, пише vsetutpl.

Суворі покарання та контроль з боку об’єктивної та некорумпованої польської дорожньої поліції відбивають бажання порушувати ПДР в межах Польщі. У своїй роботі дорожні поліцейські в Польщі використовують різні категорії сучасної техніки: у їх арсеналі 400 фоторадарів для фіксації порушень швидкості, 20 фотореєстраторів для фіксації проїзду на червоне світло, оснащені камерами та вимірювачами автомобілі. Але це не все. У 30 локаціях на польських дорогах віднедавна діють спеціальні прилади для відрізкового вимірювання швидкості. Що це таке і як воно працює, пояснюємо далі.

Оdcinkowy pomiar prędkości - це вимірювання швидкості автомобіля на певному відрізку дороги чи шляху за принципом розрахунку середньої швидкості. Тобто коли автомобіль в’їжджає на відрізок (на якому діє певне обмеження швидкості), то камера, встановлена на в'їзних воротах, записує дані транспортного засобу (реєстраційний номер, тип, марку) і час в'їзду на вимірювальну ділянку. У свою чергу камера, розташована на виїзді, реєструє час виїзду з ділянки і на його основі обчислює середню швидкість руху автомобіля. Якщо допустиму швидкість руху на цьому відрізку перевищено, водій отримує штраф, а запис про правопорушення надійде в CANARD-у, тобто Центр Автоматичного Контролю за Дорожнім Рухом, що обслуговується Головною Інспекцією Дорожнього Транспорту Польщі

Вперше система відрізкового контролю швидкості запрацювала в Нідерландах в 90-ті роки. З тих пір багато інших країн Європи (зокрема Польща) активно переймає таку ініціативу і впроваджує цю систему автоматичного контролю швидкості на своїх теренах.

В Польщі перші відрізки, де таким чином вимірюють середню швидкість рузху автомобіля і виявляють порушників, з’явились ще у 2015 році, їх було лише 4, а саме:

  • Łosiów, 2,15 км траси №94
  • Łuszczów, траса №82 - 2,9 км
  • Karniewo, дорога №60 - 1,79 км
  • Zwierki-Zabłudów, 3,88 км траси №19

Тепер ж на польських дорогах таких відрізків аж 30, і діють вони в межах 14 воєводств. Точне розташування кожного з відрізків вимірювання середньої швидкості, а також допустимі показники спідометра на тому чи іншому відрізку можна побачити на інтерактивній карті. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

00:57
Природна пожежа в південній частині Каліфорнії знищила 616 будинків і господарських будівель, пошкоджені 183.
23:47
У кількох містах Саудівської Аравії і Туреччини усі охочі могли попрощатися з журналістом Джамалем Хашоггі, якого на початку жовтня вбили у будівлі консульства Саудівської Аравії у столиці Туреччини.
21:47
Нещодавно на півночі Сербії відкрили статую у вигляді сови, проте багатьом пам'ятник більше нагадує чоловічий статевий орган.
21:36
Сьогодні, 16 листопада, в парламенті Шрі-Ланки сталася масова бійка між депутатами.
20:57
У Шанхаї відкрили готельний комплекс Intercontinental Shanghai Wonderland, побудований на місці колишнього кар'єра на гірському хребті Шешана.
20:36
У Лондоні 15 листопада помер радянський і британський біолог Жорес Медведєв.
20:12
Чеські правоохоронні органи відкрили кримінальну справу стосовно сина прем'єр-міністра республіки Андрея Бабіша-молодшого, якого підозрюють в незаконному перетині українського кордону.
18:25
Один із ранніх фільмів Уолта Діснея був виявлений в особистій колекції 84-річного Ясуші Ватанабе.
17:59
Федеральна служба безпеки РФ намагалася отримати доступ до баз даних візового центру TLSсontact, що надає послуги з обробки заяв на візи в країни Шенгенської зони і Велику Британію.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.