Влада Італії збирається вжити суворих заходів щодо іммігрантів

2 Липня, 2017 - 13:03

Шведський військовий корабель, що бере участь у рятувальних операціях в Середземному морі, доставив в італійський порт Катанья тіла дев'ять погіршених мігрантів, повідомили РИА Новини в береговій охороні Італії, пише ria.

Всього на борт судна, який прибув до Італії з ливайських територіальних вод, знаходилося 650 уцілілих.

За останні кілька днів в Італії висадилося більше 12 тисяч мігрантів. В умовах розгромної кризи представник країни в Євросоюзі Мауріція Массари в середу говорив до Єврокомісіара з внутрішніх справ Демитрисом Аврамопулосом, що Італія не може гарантувати висадку в своїх портах з "неіталійських кораблів". Таким чином, Італія пригрозила закрити порти для судів недержавних організацій, які займаються спасінням незаконних мігрантів у водах Середземного моря.

В субботу італійські газети повідомляють про ще один ультиматуму італійської сторони. У переговорах уряду Італії з іншими країнами та єврівствами знаходиться пункт про розробку нового морського кодексу для кораблів НПО. Порушення його досить строгих заходів, що стосуються обладнання та вимог до екіпажу, повинні привести до конфіскації судна. В цілому нововведення, змусить суд НПО посадити мігрантів не в італійських портах.

В Італію по центрально-середземноморскому маршруту в 2016 році прибуло понад 180 тисяч чоловік, в основному це вихідці з Африки, більшість із них - з Нігерії, а також громадяни Еритреї, Гвінеї, Кот-д'Івуара та Гамбії. Число померлих і зниклих мігрантів в 2016 році склало більше 5 тисяч осіб.

У МВС Італії на цьому тижні заявили, що з початку цього року на територію країни прибуло майже 77 тисяч мігрантів, що перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 13,4%.
 

Реклама

Читайте також:

тема

Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал
Аліна Процик - відома особа як серед українців, які живуть у Данії, так і серед самих данців, і не в останню чергу, – місцевих журналістів.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.