Вогню не знайдеться? У Польщі затримали українців за нелегальний бізнес

30 Червень, 2017 - 21:41

Співробітники Бєщадського відділу Прикордонної служби (BOSG) з Перемишля знешкодили організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням і торгівлею тютюном та незаконними цигарками. Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на речницю BOSG майор Ельжбєта Пікор.

Затримано 15 осіб: 11 поляків, 2 громадян України, 1 громадянина Болгарії та 1 громадянина Вірменії.

Ельжбєта Пікор відзначила, що акцію проведено на терені п’яти воєводств: Великопольського, Любуського, Підляського, Люблинського та Лудзького. Здійснено обшуки у кільканадцяти помешканнях та матках по всій Польщі, де виявлено велику кількість грошей у різній валюті, 10 одиниць зброї, 63 грами амфетаміну, 9 грамів гашишу, а також незаконні цигарки та тютюн.

Лідером групи був 30-річний житель Каліша, який вибирав місця для незаконної продукції цигарок, встановлював ціну на їх купівлю та продаж, а також вибирав спосіб транспортування і поширення нелегального товару на терені Німеччини.

Підозрюваним висунуто звинувачення у керуванні та участі в організованій злочинній групі, зберіганні наркотиків та у здійсненні кримінальних податкових правопорушень.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.