Бандура в Африці: як у ПАР відзначили одне з головних українських свят (ФОТО)

29 Червень, 2017 - 18:07

Українці Південно-Африканської Республіки із розмахом відсвяткували День Конституції України. Громадою та Посольством України у ПАР було проведено низку урочистих заходів та концертів, повідомляє СВІТUA із посиланням на сторінку Української асоціації в ПАР у Facebook.

Так, 25 червня українська громада провела концерт з нагоди свята. Захід відкрила Президент УАПАР Дзвінка Качур, яка розповіла про місію та завдання Асоціації та нові проекти, заплановані до реалізації протягом року.

Віце-президент УАПАР Олеся Матвіяс розповіла про можливості економічної співпраці між Україною та Республікою. Також під час урочистостей було оголошено про вступ до Асоції нових учасників.

Фото (2): Українська Асоціація в ПАР.

Завершили святкування концертні виступи бандуристки Надії Олівер, співачки Світлани Шеремет та поетеси Ірини Кривош.

Разом із тим, Посольство України в Південно-Африканській Республіці також провело урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України, повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку посольства у Facebook.

До урочистостей долучились представники ділових кіл Республіки, зовнішньополітичного відомства ПАР, української громади, а також іноземні дипломати.

На святкуванні також виступила бандуристка Надія Олівер.

Фото (5): Посольство України в ПАР.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.