Мамо, забери додому: у яких штатах Америки найбільше страждає молодь

28 Червень, 2017 - 10:12

Велика рецесія вразила той час, коли молоді люди намагалися забезпечити своє економічне майбутнє. На початку 20-х років люди страждали від безробіття, в той же час беручи рекордні суми заборгованості студентів. Через більш семи років після того, як технічно рецесія закінчилася, боротьба триває і більш очевидна в деяких штатах, пише forumdaily.

У яких штатах найбільше страждають молоді люди? Недавній звіт від MoneyRates.com відповідає на це питання, оцінюючи всі 50 штатів і округ Колумбія за такими чинниками:

  • Безробіття серед молоді
  • молодість населення
  • Вартість навчання
  • Вартість оренди
  • доступність оренди
  • Доступ до високошвидкісної широкосмугового зв'язку
  • Кількість барів та інших нічних клубів на душу населення
  • Кількість фітнес-центрів на людину.

«Очевидно, що різні люди мають різні смаки і різні думки про те, що робить штат привабливим. Однак деякі з факторів, вказаних в наведеному вище списку, можуть просто допомогти вам уникати штатів, в яких молодим людям складніше », - сказав Річард Баррингтон, старший фінансовий аналітик MoneyRates.com.

Давайте розглянемо 15 гірших штатів для молодих людей.

15. Гаваї

Хоча цей штат може здатися раєм, Гаваї вважають себе гіршим штатом № 15 в Америці для молодих людей. Високий рівень життя в штаті, безумовно, є основним фактором. Доступні ціни та доступну освіту - це не про це штаті. Кількість фітнес-клубів займає 45 місце в країні в цілому. А ось молодіжна зайнятість на 11 місці в країні.

14. Джорджія

У дослідженні MoneyRates Джорджія має низькі оцінки за всіма чинниками.

13. Північна Кароліна

У списку опинилися і Кароліна. Північна Кароліна має низькі показники по високошвидкісного підключення (№ 39), нічного життя (№ 42) і зайнятості для молодих дорослих (№ 45). Кількість фітнес-клубів штату займає 34-е місце, в той час як вартість оренди становить близько 25 балів. Кращим показником в Північній Кароліні є доступність освіти, яка займає 9-е місце в країні.

12. Вермонт

Штат «Зелених гір» хороший для фітнес-клубів (№ 3), але цього недостатньо, щоб залучити молоде населення або зберегти його. Молодіжне населення Вермонта займає 42 місце в країні, а його доступність для оренди і рівень доступності освіти № 44 і № 50 відповідно. Вермонт також не блищить високошвидкісний зв'язком (№ 49).

11. Мен

Штат Мен мертвий щодо кількості молодих людей серед населення. Штат також не блищить нічним життям (№ 33), високошвидкісний зв'язком (№ 41) і доступністю оренди (№ 48). Доступністю освіти він також не може похвалитися в № 31. Позитивний фактор - найвища концентрація фітнес-клубів в країні.

10. Каліфорнія

У списку є ще одне ідеальне місце для відпочинку. Крім того, на відміну від Гаваїв, молоді люди стікаються до Каліфорнії. Штат займає 7 місце за кількістю молоді серед населення. Однак вам знадобиться удача в пошуку бюджетної квартири. Каліфорнія займає останнє місце по оренді і № 49 по доступності оренди. Нічне життя на 40 місці, а кількість фітнес-клубів займає 32 місце. Доступність освіти в Каліфорнії і зайнятість молодих людей на № 27 і № 24 відповідно.

9. Кентуккі

Незважаючи на рейтинг № 4 за доступною ціною, молоді люди залишаються осторонь. Молодіжне населення Кентуккі займає 38 місце, а висока швидкість зв'язку і нічне життя - № 39. Кількість фітнес-клубів в штаті на 47 місці. Доступність освіти також нижче середнього показника - № 33.

8. Нью-Джерсі

У Нью-Джерсі руйнівна комбінація високих витрат і поганих можливостей для роботи. Штат займає нижню позицію за доступною ціною (№ 47) і доступності освіти (№ 48). Штат є найкращим в країні по високошвидкісного зв'язку і кількості фітнес-клубів.

7. Південна Кароліна

Південна Кароліна займає перше місце в рейтингу № 7 для молодих людей. Штат займає низькі позиції в декількох областях: кількість фітнес-клубів (№ 30), зайнятість для молодих людей (№ 37) і нічне життя (№ 38). Тим часом, доступність освіти (№ 43) є однією з найгірших в країні. Рейтинг молоді № 47 підтверджує, що багато молодих людей шукають удачі в іншому місці.

6. Орегон

Молодіжне населення штату займає 39 місце. Орегон не блищить зайнятістю молоді (№ 39), доступністю оренди (№ 45) і високошвидкісний зв'язком (№ 36). Доступність освіти № 32.

5. Теннессі

У штаті порівняно легко знайти доступну квартиру, проте основні фактори не так сприятливі для молодих. Молодіжне населення займає 32 місце, в той час як зайнятість молоді та висока швидкість зв'язку № 34 і № 36 відповідно. Кількість фітнес-клубів (№ 41) і нічного життя (№ 44) знаходиться внизу.

4. Вашингтон

Оскільки молоді люди все більше орендують квартири, ніж купують їх, молодь у Вашингтоні відчуває додатковий головний біль. Орендна плата знаходиться на передостанньому місці (№ 49). Зайнятість молоді в Вашингтоні і високошвидкісна зв'язок - нижче середнього рівня.

3. Вірджинія

У той час як штат має показники вище середнього по рівню зайнятості молоді (№ 15) і кількості фітнес-клубів (№ 22), всі інші критерії в звіті нижче середнього. Нічне життя штату займає останнє місце, в той час як висока швидкість з'єднання (№ 41), доступність оренди (№ 43) і доступність освіти (№ 45) майже найгірші.

2. Нью-Гемпшир

Нью-Гемпшир, схоже, кращий штат для роботи молоді, але гірший за доступністю освіти. Дивно, але Нью-Гемпшир - це найкращий штат в країні для зайнятості молоді. Тим не менш, він займає найгірші позиції по доступності освіти, доступність оренди на 37-му місці, а орендної плати - на 43-му.

1. Арізона

Арізона - найгірший штат для молоді в країні. Молодіжна зайнятість на 40 місці, доступність оренди на 32-му, доступність освіти на 39-му. Єдиний позитивний момент - молодіжне населення на 13 місці.

Фото: Forumdaily

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.