Як українці готуються до наймасштабнішого святкування діаспори в Канаді

27 Червень, 2017 - 21:51

Українська діаспора візьме активну участь у святкуванні 150-річчя Канади. Третій український фестиваль Capital Ukrainian Festival відбудеться 21-23 липня в Оттаві. Наразі ж українці завершили роботу над символікою святкування. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила спільнота українців в діаспорі Good News about Ukraine. 

Нагадаємо, СВІТUA писав, що ініціатором та організатором фесту є Джейн Колба, а сам захід збирає велику кількість відвідувачів. Хоча Джейн та її батьки народилися в Канаді, про свою приналежність до українського народу жінка знала змалку. 

Особливість фестивалю в Оттаві у тому, що всі тут всі локації (виступи, виставки, ярмарок, їжа) дуже компактно розміщені довкола церкви і виглядає як маленьке українське село.

Фото: Good News about Ukraine. 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.