В які країни трудовому мігранту їхати найвигідніше

26 Червень, 2017 - 18:11

Не можна сказати, яке робоче середовище найкраще для працівника, оскільки його успішність залежить від індивідувальних факторів. Однак статистично можна визначити, яка країна є найбільш сприятлива для трудової міграції. Більшість статистичних даних надходить від Організації економічного співробітництва та розвитку, яка порівнює добробут факторів, таких як рівень доходів та зайнятості, а також баланс і безпеку праці та життя в різних країнах.

Таким чином fastcompany.com визначив, яка країна зустріне закордонного працівника з розпростертими руками. 

Де найкращі можливості для роботи? 

Кожен знає, що переважна кількість найбільш інноваційних та прибуткових компаній розташовані на території США в Силіконовій долині. 

Але це ще означає, що на заробітки квалифікованим спеціалістам потрібно їхати саме туди й нікуди більше. Є безліч великих компаній, розташованих поза межами США.

Деякі найгарячіші компанії зараз розташовані на іншій стороні світу. Візьмемо, наприклад, програму обслуговування клієнтів Nice Systems або Water-Gen, компанію, що займається очищенням води.

Обидва ці підприємства серед багатьох інших інноваційних компаній знаходяться в Ізраїлі, країні, яку багато хто називав "Стартовою нацією".

Емігрувати на заробітки також вигідно до Швейцарії.

За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, середній працездатний вік становить від 15 до 64 років, і 66% цієї загальної кількості населення має оплачувану роботу. Рівень зайнятості найвищий в Ісландії (79%), Швейцарії (79%), Норвегії (75%) та найнижчий у Туреччині (48%), Греції (56%) та Угорщині (56%).

Молоді швейцарські працівники віком від 15 до 24 років мають рівень безробіття менше 8%. А кількість швейцарців, які були безробітними більше року, майже вдвічі менша, ніж середній показнк у світі.

Де заробляють найбільше?

По країнах середня чиста фінансова сукупність домогосподарств оцінюється в 40 516 дол США, тоді як середній дохід від домогосподарств становить 23 047 дол США на рік.

Америка спирається на список доходів та матеріальних благ у домогосподарствах, а середній дохід від них становить 38 001 долар США на рік. На другому і третьому місці - Швейцарія та Люксембург.

У той же час існує значно більший нерівномірний розподіл доходів між найбагатшими та найбіднішими в Америці, при цьому 20% населення заробляють приблизно у вісім разів більше ніж найбідніші 20%.

Навпаки ж країни Північної та Східної Європи мають меншу нерівність у доходах. Наприклад, найбагатші 20% населення Словенії заробляють у 4 рази більше, ніж найбідніші 20%.  

Протягом останніх 15 років фінансове багатство значно зросло в таких країнах, як Ізраїль, Німеччина та Швеція. Німеччина входить до десятки країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку за рівнем доходу з середнім доходом домогосподарств у розмірі 28 799 дол США (США) на рік.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.