Громадянство Австралії невдовзі буде отримати значно складніше

26 Червень, 2017 - 15:12

Австралійський уряд оголосив, що він проводить реформи, щоб зміцнити австралійське громадянство, поставивши австралійські цінності в центрі процесів та вимог для отримання громадянства. Про це повідомляє sbs.com.au.

У прес-релізі Міністр з питань імміграції та охорони кордонів Пітер Даттон зазначив: "Наші реформи забезпечать отримання громадянства тільки тими заявниками, які були постійними мешканцями щонайменше чотири роки, взяли на себе зобов'язання перейняти австралійські цінності, а також які зможуть показати відповідно високий рівень англійської мови".

Він заявив, що членство в австралійській родині є привілеєм, і його слід надавати лише тим, хто підтримував австралійські цінності, дотримувався законів та прагнув наполегливо працювати шляхом інтеграції та сприяння ще кращому майбутньому Австралії.

"Громадянство є основою нашої національної ідентичності. Це фундамент нашої демократії. Ми повинні забезпечити, щоб програма отримання громадянства була проведена у наших національних інтересах ", - сказав він.

Ось 6 нових вимог щодо набуття австралійського громадянства:

– Всі заявники повинні пройти автономний тест з англійської мови, який включає читання, написання, аудіювання та говоріння;
– Кандидати повинні проживати в Австралії як постійний житель щонайменше чотири роки (замість одного року на даний момент);
– Тест на громадянство буде зміцнюватися новими та більш значущими питаннями, які оцінюють розуміння заявником інтересів та відповідальності;
– Кандидати повинні будуть показати кроки, які вони зробили задля інтеграції та участі в австралійській громаді. Приклади включають в себе свідчення про зайнятість, членство в громадських організаціях та зарахування до школи всіх оххочих дітей.
– Кількість провалів у тесті для заявника невдовзі становитиме усього три рази (до цього обмежень на кількість спроб складання тесту не було);
– За підозри чи викритті у мухлюванні на тесті заявника позбавляють можливості отримання громадянства.

У заяві говориться: "Знання англійської мови є важливим. Це сприяє інтеграції в австралійську спільноту та соціальну єдність".

Відтак саме на це працівники, що надаватимуть громадянство, будуть звертати увагу. 

Нові реформи також розглядають кримінальні справи заявника, включаючи насильство щодо жінок та дітей.

"Будь-яка поведінка, яка не відповідає австралійським цінностям, буде розглядатися як частина цього процесу. Наприклад, злочинна діяльність, включаючи насильство щодо жінок та дітей, участь у бандах або організована злочинність, цілком суперечить австралійським цінностям", – йдеться у повідомленні.

Уряд запровадить нове законодавство про громадянство до кінця 2017 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.