Маршрути для заробітку: у які країни рекомендують вирушати

23 Червень, 2017 - 17:51

Заробітки за кордоном приваблюють багатьох громадян СНД: України, Білорусії, Молдавії та ін. країн. Економічна ситуація на пострадянському просторі знаходиться на досить низькому рівні, з одного боку. І з другого боку, бажання Євросоюзу розбавити мігрантів із Середньої Азії нашими так би мовити європеоїдними білими трудовими мігрантами. 

Про це пише trydes.org

Їдуть усі. Навіть працівники без кваліфікації можуть легко знайти необхыдну вакансію з більш високою платою ніж в Росії. Хороші умови праці, можливість швидко заробити непогані гроші і криза в своїй країні - все це змушує громадян шукати роботу за кордоном все частіше і частіше.

Куди поїхати на роботу?

Пропонуємо перелік країн, куди поїхати на заробітки іноземцеві найпростіше:

Великобританія

Сюди спрямовуються фахівці в області IT- технологій. Минулого року тільки з України у Великобританію переїхало близько 6 тисяч працівників. Для переїзду, звичайно, потрібно знання англійської мови. Без кваліфікації знайти роботу буде набагато складніший. Немає сенсу шукати роботу у Великобританії нелегально. Сюди приїжджають молоді фахівці і випускники для того, щоб будувати кар'єру

Польща

Ця країна дуже лояльно ставиться до прийому українців та інших бажаючих заробити. Керівництво країни регулярно змінює законодавство в бік підвищення заробітної плати - тобто на користь трудових мігрантів, іноземних громадян. Так ось недавно була піднята мінімальна ставка за одну годину роботи, що становить 3 євро.

Польща на даний момент пропонує найбільше вакансій для громадян України. Велика кількість вакансій є в області сільського господарства, багато хто виїжджає на сезонні роботи зі збору врожаю. На другому місці це все робочі спеціальності від різноробочого до зварника. Є невелика частка інтересу до наших IT фахівцям. Але наших айтішників не обдуриш, вони шукають собі роботу трошки далі. У Польщі дуже багато легальної, але ще більше нелегальна роботи.

Для запобігання будь-яких негараздів, бажано довіряти перевіреним роботодавцем, укладати всі необхідні трудові договори. у Полщі можна знайти разову, сезонну чи постійну роботу. Робота в Польщі - мабуть найпростіший варіант почати працювати в Європі.

Аляска

Іноземцям пропонують високооплачувану, але фізично важку роботу на Алясці. Рівень зарплат може доходити до 7,5 тисяч доларів. Усі наднормові оплачуються згори. Проживання на Алясці працедавець рідко надає, тому слід відняти витрати на житло і їжу. На рибному промислі можна заробити до трьох тисяч доларів в місяць.

Скандинавські країни

Багато іноземців потрібно на сезонний збір ягід - брусниці, чорниці і морошки. Запрацювати в цій галузі можна до 1,5 тисяч євро за місяць. Ще одна область праці - робота на суднобудівельних заводах по ремонту і складанню судів. Такі вакансії відкриті у Фінляндії, Нідерландах і Норвегії. Випускники і студенти сільськогосподарських внз можуть поїхати в Данию працювати на тваринницьких фермах. Заробітна плата в цій сфері складає до двох тисяч доларів. Іноді працедавець надає житло і живлення.

Італія

Найпростіші вакансії, що не вимагають спеціальних навичок, - це прибирання, робота няні або доглядальниці. На прибиранні вулиць тут можна заробити до 12 євро в годину. Якщо наглядати за хворими і людьми похилого віку, можна заробити до тисячі євро в місяць. Прибирання будинків оплачується у розмірі 800 євро, робота няні - 1200 євро, помічник кухаря - 1500 євро. На деяких вакансіях пропонується безкоштовне проживання (няня, доглядальниця).

Таїланд

Для тих, кого лякає криза в Європі, краще податися на заробітки в Азію. У Таїланді найлегше знайти роботу у сфері туризму. Потрібно гідів, аніматорів, нянь по роботі з російськомовними туристами. Завжди є вакансії трансферних і екскурсійних гідів. Робочий графік гнучкий. Середня заробітна плата складає 1,5 тисяч доларів. Іноді працедавець надає житло в готелі в кімнаті на кілька чоловік. Знайти житло самостійно в Таїланді не складе труднощів. Середня вартість кімнати в місяць - близько ста доларів.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.