Польща випустила безкоштовний посібник в поміч трудовим мігрантам

21 Червень, 2017 - 21:11

У Польщі презентували книгу «Мігранти – підтримка для ринку праці та розвитку підприємництва». Про це повідомляє naszwybir.pl.

За словами її творців, книжка є відповіддю на зростаючу кількість робітників-мігрантів в Польщі, особливо з України та побудована на підставі детального аналізу та прогнозів змін ринку праці Польщі протягом наступних років.

Книга поділена на кілька розділів і в ній читач знайде, зокрема, інформацію про демографічну ситуацію в Польщі, обговорення впливу мігрантів на ринок праці, економіку та бізнес, управління людським ресурсом в контексті міграції, думки працедавців щодо працевлаштування мігрантів з України у Польщі, а також і самих працівників, які працюють за кордоном.

Ознайомитись з книгою, а також завантажити її безкоштовно у форматі pdf можна на сайті ksiazka.ottoworkforce.pl.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.