Тисячі українців намагаються в'їхати як біженці до Польщі

21 Червень, 2017 - 13:38

За словами речника Управління зі справ іноземців Якуба Дудзяка, з 2014 року про статус біженця у Польщі попросили 5 тисяч громадян України, у тому числі 590 осіб 2016 року і 140 – 2017 року, пише polradio.

"Сьогодні у Польщі перебуває 126 тисяч громадян України, які мають дійсні дозволи на перебування у Польщі. Це особи, які приїхали до нашої країни на основі віз та з огляду на те, що хотіли лишитися тут на довше, легалізували своє перебування, отримуючи дозвіл на перебування", - повідомив Дудзяк у розмові з Польським пресовим агентством.

Він додав, що "ці дані не охоплюють тих іноземців з України, які мають візи, що надають право на в'їзд до Польщі. Таких віз минулого року було видано 1,2 мільйони. Лише цього року до кінця травня було видано 600 тисяч віз".

2017 року до воєводських управлінь в усій країні надійшло 53 тисячі заяв про дозвіл на перебування у Польщі. Дудзяк підкреслює, що насамперед "це заяви про дозвіл на тимчасове перебування, максимум до трьох років. Здебільшого як причину перебування на території Польщі називають роботу".

Як повідомляє Міністерство праці, родини та суспільної політики, 2017 року було подано приблизно 740 тисяч заяв про намір працевлаштування робітників з України. За період від січня до травня 2017 року видано 72 тисяч дозволів на роботу.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.