"Офіцер дивиться на тебе як на...", – українець про безвізовий перетин кордону

20 Червень, 2017 - 19:11

Все сплановано, все ідеально, чітко і розгорнуто. Так, як і повинно бути в ідеальному суспільстві. 

Про це на сторінці у Facebook написав український журналіст Євген Спірін, поділившись враженнями від безвізової поїздки до Німеччини.

Працює це так: ти підходиш до паспортного контролю і сунеш паспорт. Офіцер чекає чіп, ставить штамп і пропускає тебе до країни. На всі твої дурні папірці, як то готель, зворотний квиток і виписка з банку – дивиться він на тебе як на г**но, тому що вони не потрібні. Достатньо твого паспорта. 

Я потрапляю в Кельн. Звідти автобусом потрібно доїхати до Бонна. Автомати на зупинці беруть тільки копійками. Але панікувати не варто. Водій продає такі ж квитки і ще дає здачу. В автобусі вай-фай і кондиціонер. Бонн розстеляється м'яким простирадлом вже через 20 хвилин. Його крихітні будинки, як на мініатюрах, магазини та пенсіонери усюди. 

У Бонні в неділю нічого не працює. Працюють тільки магазини з горілкою та сигаретами. 

Горілка особлива. Вона називається по іменах лідерів расії 90-х років: Горбачов, Примаков, Єльцин, Сосковець. На горілках вправляються у мистецтві. Ось горілка із собором Василя Блаженного і червоною зіркою на ньому. А ось горілка “ТСАРЕВИЧ".

Ідеальними доріжками сунуть люди з ідеальними зубами на ідеальних велосипедах. Вони розмовляють про фітнес, морквяний сік і вчорашній день ходьби, коли вони подолали аж 10 км пішки. Дме ідеальний вітер уздовж ідеально рівного Рейну. Собаки з пухнастою шорсткою біжать за дітьми, а радісні батьки смажать барбекю, яке вони спланували ще минулого тижня в середу. Все сплановано, все ідеально, все солодко і рафіновано.

Так, як і має бути в ідеальному суспільстві. Суспільстві, судячи за сьогоднішніми нападками на звичайних людей, в якому нам поки місця немає. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.