В ОАЕ посилюють контроль за дотриманням правил дорожнього руху

19 Червень, 2017 - 09:59

Поліція Абу-Дабі встановить додаткові камери, аби ловити автомобілістів, які перевищують швидкості та не зважають на червоні сигнали світлофорів, повідомляє GulfNews з посиланням на поліцію емірату.

Тож вже незабаром дороги в еміраті стануть безпечнішими як для водіїв, так й для перехожих.

Керівник управління дорожньої інфраструктури та безпеки руху, підполковник Мохаммад Аль Шехі заявив, що це вже третя фаза боротьби з порушниками. Попередні ж дві дали доволі позитивні результати.

"У період між 2013 та 2016 роками інцидентів з проїздом на червоне світло стало менше на 64 відсотки, кількість ДТП зі смертельними наслідками або тяжкими травмами скоротилась на 35 відсотків. До того ж, за останні три роки ми спостерігаємо зниження усіх порушень правил дорожнього руху в межах 66 відсотків", - наголосив чиновник.

Метою встановлення камер спостереження на дорогах є зниження смертності та важкого травматизму автомобілістів та перехожих.

Третій етап боротьби з порушеннями ПДР охопить розв'язки в Абу-Дабі, Аль-Айн та регіоні Дафра, проте деталей у відомстві не розголошують.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.