Поліція Німеччини зробила українцям важливе зауваження

18 Червень, 2017 - 16:21

При перетині українцями кордону Німеччини в рамках безвізового режиму з країнами ЄС громадянам необхідно довести, що у них є гроші на кожен день перебування у Європі.

Про це розповів представник федеральної поліції Німеччини Крістіан Гроссе-Оннебрінк, пише inews.sumy.ua.

«Ми повинні бути впевнені, що на карті достатньо грошей, або кредитна карта має достатній ліміт витрат. І якщо виникають сумніви, наприклад, щодо інших документів також, ми можемо супроводити людини до банкомату і просити її зняти суму «ікс», щоб побачити, що людина зможе знімати готівкові кошти під час подорожі. Тобто така ситуація може статися, треба бути до неї готовим», — зазначив представник федеральної поліції.

Він наголосив, що орієнтовна сума на день — 45 євро. Вона змінюється у залежності від країни.

«Ці суми… є орієнтовними. Оскільки маленькі діти зазвичай можуть безкоштовно ночувати в готелях, а також вимагають під час подорожі менше витрат, ніж дорослі, то в цьому випадку можливі відхилення від зазначених сум. В оцінці фінансового забезпечення подорожі діє правило, що наявні засоби повинні безсумнівно гарантувати забезпечення всієї родини під час подорожі», — додав Оннебрінк.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.