"В Україні більше можливостей побудувати кар'єру, ніж в США", – українські студенти за кордоном

17 Червень, 2017 - 21:12

Нещодавно в Києві відбулося щорічне нагородження стипендіатів SEED Grant, який фінансується Western NIS Enterprise Fund. Програма діє для учасників з України та Молдови. Стипендіати отримують фінансування на програми MBA, MPA/MPP або LL.M. у найкращих університетах світу. Про це пише studway.com.ua

Цього року такі стипендії отримали 16 осіб: 12 вступили на програми MBA (магістр ділового адміністрування), 2 – на програми MPA (магістр державного управління), ще 2 – на LL.M (магістр права). Після закінчення навчання учасники повинні повернутися до України, щоб інвестувати отримані знання у розвиток української економіки.

Учасники розповіли, чому легше побудувати успішний бізнес в Україні, ніж у США, чого вони очікують від навчання за кордоном і з якими знаннями хочуть повернутися.

Костянтин Лук’янець, MBA-стипендіат у Yale School of Management

«Більшу частину кар’єри я побудував у Нідерландах, а навчання на МВА дозволить дізнатися про нові прогресивні підходи введення бізнесу в США. Згодом я зможу скомбінувати ці знання і привезти їх в Україну. Якщо нам вдасться задіяти найкращі американські та європейські підходи в українських реаліях, ми зможемо побудувати успішне бізнес-середовище. Вірю, що ми маємо все необхідне – талановиті люди та чудові університети.

Насправді, в Україні набагато більше можливостей побудувати успішну кар’єру, аніж у США. В Америці треба створювати нові методології розвитку бізнесу, а в Україні достатньо застосувати вже розроблені, які показали свою ефективність в розвинутих країнах. Тому після закінчення МВА в Україні для мене відкриється широке поле можливостей.

Загалом від програми я очікую повної прокачки своїх знань і вмінь. Цінність МВА полягає не тільки в академічній освіті, але й у практичній складовій. Yale School of Management відомий своїм нетрадиційним підходом до навчання, який допомагає максимально наблизити студентів до реальних бізнес-ситуацій».

Марія Скуфаті, МВА-стипендіат у Northwestern University Kellogg School of Management

«Я працюю маркетологом у сфері ІТ. Дійсно, цей ринок потужний і цікавий інвесторам. У нас існує великий попит на програмістів, а от digital-маркетологи ще відстають від світових тенденцій. Працюючи з іноземними фахівцями, я спостерігаю певну прогалину в навичках наших спеціалістів. Завдяки знанням і зв’язкам з МВА я зможу вивести маркетинг компанії, у якій я працюю, на вищий рівень.

Упевнена, що під час навчання я зустріну велику кількість неймовірно цікавих і талановитих людей. Середовище – це визначний фактор. Поряд з амбіційними людьми, хочеться розвиватися і вдосконалюватися. МВА дасть багато переваг: кар’єрний ріст, особисті досягнення, внесок у розвиток компаній чи навіть країни».

Роман Шурубалко, МВА-стипендіат у Duke University Fuqua School of Business

«Я працюю у сфері освіти та зацікавлений у змінах і впровадженні нетрадиційних способів навчання. Під час програми хочу дізнатися про світові практики та тенденції, які б допомогли розвинути українську освіту.

Уже 10 років я розвиваю школу Монтессорі в Україні (школа, яка навчає за методологією італійського педагога Марії Монтессорі (1870-1952) – авт.), а навчання на МВА допоможе залучити фінанси. Більше того, після закінчення програми хочу відкрити тренінговий центр по викладанню в Монтессорі для всього СНГ. МВА навчить тому, як це правильно організувати та залучити кошти».

Марта Басистюк, LL.M-стипендіат у University of Pennsylvania

«Моя МВА програма буде проходити в юридичній школі університету Пенсильванії. Вона дає можливість відвідувати заняття інших шкіл університету, зокрема, пов’язаних з бізнесом або державним управлінням. Я обов’язково скористаюся шансом отримати новий досвід у різних галузях навчання. Мені також цікаво вивчити більше про ставлення американців до різних систем права.

Це не перший мій досвід навчання за кордоном, тому я розумію, який пласт роботи мене очікує після повернення до України. Раніше я допомагала державним органам працювати над їхніми реформами. Сподіваюся, що вже за рік я матиму більше можливостей і знань, щоб продовжити роботу в цій сфері».

Ганна Бобюк, МВА-стипендіат у Dartmouth College Tuck School of Business

«Я працюю в маркетингу та розумію, що нам треба покращити роботу з даними. Під час навчання я сфокусуюся саме на цій проблемі, щоб допомогти у майбутньому нашим компаніям зростати та приносити користь суспільству.

Упевнена, що програма відкриє переді мною нові двері та допоможе подивитися на світ з іншого боку. Я зможу зрозуміти, як функціонують великі компанії. Це шанс познайомитися з людьми з різних континентів і галузей. Така можливість не завжди є в Україні. Програма здатна змінити твоє бачення світу, що неодмінно допоможе втілити зміни вдома».

Ірина Барви, MBA-стипендіат у UNC Kenan-Flagler Business School

«Працюючи в HR, я часто ловила себе на думці, що мені не вистачає розуміння бізнесу в цілому. MBA – це найкращий спосіб отримати ці знання.

Також під час навчання я планую працювати над своїми лідерськими якостями. Після повернення до України буду займатися удосконаленням трудового законодавства. Ця тема мені близька, зрозуміла та дуже хвилює».

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.