Польські прикордонники зняли з поїзда українку з незвичним вантажем

16 Червень, 2017 - 19:51

50-річна українка намагалась перетнути українсько-польський кордон, перевозячи свого восьмирічного сина у валізі, повідомляє gazeta.pl. Обидвох депортували до України.

15 червня громадянка України їхала поїздом Київ-Перемишль. Під час митного контролю жінка помітно нервувала.

"Митники спробували з'ясувати, що вона перевозить у валізі, проте жінка відмовилась відкривати її. Митники таки провели огляд підозрілої валізи й виявили в ній восьмирічного хлопчика, накритого одягом. Він не мав із собою необхідних для перетину кордону документів. На українку наклали штраф у розмірі 200 злотих на разом із сином повернули назад до України", - повідомила Анна Міхальська, представник Бещадського відділу польської митниці.

До слова, це вже не перша спроба перетнути українсько-польський кордон без необхідних документів матері та дитини. У неділю, першого дня дії безвізового режиму, цим же поїздом до Польщі намагалась в'їхати жінка з біометричним паспортом. Проте її син мав документи старого зразка без необхідної візи.

Обидвох було доправлено назад до України.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.