Студенти цих вузів мають найбільш престижну роботу в Польщі

16 Червень, 2017 - 13:49

Статистика свідчить, що найбільше після закінчення ВНЗ заробляють випускники Варшавського Університету, який, до речі, цьогоріч очолив рейтинг найкращих польських вузів. Середня зарплата тих, хто навчався у Варшавському університеті, після закінчення складає 5, 5 тисяч злотих брутто. Другу позицію за рівнем зарплат випускників займає Гданський університет – вони отримують в середньому 4, 5 тисяч злотих. Закриває трійку лідерів відомий і популярний Ягелонський Університет в Кракові. З дипломом цього навчального закладу можна розраховувати на зарплату в середньому 4430 злотих, пише пише vsetutpl.

Непогані кар’єрні та матеріальні перспективи також у випускників Лодзького та Вроцлавського університетів – вони претендують на середній дохід 4, 3 тисяч злотих в місяць.

Проте деякі вузи Польщі показали не такі хороші результати: найменше заробляють магістри з дипломами університетів в Бялостоці (3,3 тисяч злотих), Жешові (3258 злотих) та Кєльцах (3055 злотих).

Не останню роль у можливості заробляти багато відіграє, звісно ж, напрямок навчання. На найвищі зарплати, вже традиційно, можуть розраховувати випускники факультетів, пов’язаних з IT сферою. В середньому такі спеціалісти заробляють 6 тисяч злотих брутто. На високі зарплати можуть розраховувати і ті випускники, які планують працювати в банківській сфері (5740 злотих ) і у сфері легкої промисловості, де середня заробітна плата становить 5 тисяч злотих.

Фото: vsetutpl.com.

Найнижча заробітна плата, в свою чергу, чекає на тих випускників, які збираються застосувати свій диплом в галузях, пов'язаних з послугами для населення (3,3 тисяч злотих), наукою та освітою (3349 злотих брутто).

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.