Скресла крига: Трамп допоможе нелегалам з роботою

15 Червень, 2017 - 16:53

Згідно з офіційними даними, десятки тисяч нелегальних іммігрантів отримали дозволи на роботу в США від адміністрації президента Дональда Трампа. Це відбулось в рамках програми відстрочених дій (DACA), введеної Бараком Обамою, яку Трамп обіцяв закрити в перший день свого перебування на посаді, пише forumdaily з посиланням на Washington Post.

Будучи кандидатом в президенти, Трамп назвав цю програму «неконституційною амністією», проте, ставши президентом, не став її скасовувати.

За даними Служби громадянства та імміграції, протягом трьох місяців Перших 2017 року для участі в програмі були схвалені більше 17 000 нових кандидатів.

Крім того, за цей період 107 000 іммігрантів, раніше зарахованих до DACA, продовжили свої дозволу на роботу, які видаються на 2 роки.

Ці цифри ясно показують, що програма відстрочених дій для іммігрантів, незаконно ввезених в країну в дитячому віці, продовжує працювати і при Трампа.

У квітні президент підтвердив свій намір залишити програму, заявивши в інтерв'ю Associated Press, що учасникам програми DACA не варто побоюватися депортації. Це порадувало іммігрантів, але розлютило деяких прихильників Трампа, які звинуватили президента в невиконанні передвиборних обіцянок - адже скасування програми повністю в його юрисдикції, так як в 2012 році вона була заснована виконавчим указом Обами, який Трамп зараз може скасувати таким же указом.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.