Ціни на оренду житла в Британії впали до мінімальних позначок

9 Червень, 2017 - 15:34

На британському ринку нерухомості фіксується зниження вартості в усіх сегментах, включаючи оренду комерційних і житлових приміщень. Як уточнює theuk.one, вартість оренди нерухомості впала до мінімальних позначок, зафіксованих в грудні 2009 року.

У Лондоні орендні ставки впали з 1572 фунта стерлінгів на місяць в липні минулого року до 1502 фунтів в травні цього року. Тобто, в середньому, орендарі стали платити власникам на 70 фунтів менше, ніж в минулому році. Подібна ситуація спостерігається практично на всій території Англії і Шотландії.

Експерти відзначають, що орендодавці змушені знижувати вартість користування своєю нерухомістю, так як доходи британців скоротилися через зростання інфляції. Ситуація доходить до того, що деякі жителі Великобританії змушені орендувати нерухомість подалі від столиці, де ціни ще нижчі.

Також експерти підкреслили, що разом з вартістю оренди знижується ціна нерухомості на ринку. У квітні і травні цього року купити житло в Британії можна за 208 711 фунтів стерлінгів. Ціни наблизилися до періоду падіння, зафіксованими під час кризи 2009 року.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.