Вибачте, у вас "поганий характер": за що можуть відмовити в британському громадянстві

6 Червень, 2017 - 16:17

Є три основні способи, як можна стати громадянином Великобританії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації. Натуралізація на сьогоднішній день є найбільш поширеним способом набуття британського громадянства для людей, які не народилися у Великобританії, і які не мають британського походження. Про це повідомляє theuk.one

Є цілий ряд кваліфікаційних вимог для натуралізації, деякі з яких є обов'язковими, а інші є дискреційними. Одним з таких обов'язкових вимог є необхідність показати "хороший характер".

Отже, наскільки ж "хорошою" повинна бути особистість людини, щоб задовольнити тест на британське громадянство?

На жаль, відповідь на це питання неоднозначна. Законодавство не має визначення того, як оцінюється "хороший характер". У той же час, МЗС Великобританії (Home Office) застосовує своє власне керівництво по визначенню характеру, яке стосується практично кожної людини, старшої від 10 років, що претендує на отримання британського громадянства.

Керівництво, яке використовується в МЗС Великобританії, говорить, що «Держсекретар МЗС повинен бути задоволений тим, що заявник має хороший характер з урахуванням всіх факторів заявника».

Невинятковий перелік прикладів поведінки, які можуть бути прийняті до уваги при розгляді «хорошого характеру» заявника включає в себе, наприклад:

1. Дотримання і повага до закону Великобританії під час резидентства та готовність це робити в майбутньому. Хоча, більшість людей ця вимога наведе на думки про найбільш серйозні кримінальні злочини, та насправді ж навіть штрафи за порушення правил дорожнього руху або отримання великої кількості фіксованих штрафних повідомлень (наприклад за неправильну парковку) також можуть бути прийняті до уваги;

2. Фінансові справи мають вестися в установленому для цього порядку. Це включає в себе подачу на банкрутство протягом останніх 10 років, причетність до ліквідованої компанії або дискваліфікації в якості директора компанії. В рівній мірі важлива й відсутність серйозної заборгованості й випадків несплати податків. Сюди відноситься навіть несплата муніципального податку;

3. Чи є заявник навмисне нечесним або чи вводив він до цього в оману уряд Великобританії. Це стосується таких питань, як обман в будь-яких попередніх імміграційних заявках за останні десять років, нерозкриття кримінальних злочинів, обман на тесті з англійської мови, допомога в ухиленні від імміграційних правил, наприклад, наймання нелегальних іммігрантів, а також порушення імміграційних правил за попередні 10 років, в тому числі і резиденство без відповідної візи.

Як видно з вищевикладеного, вимогу "хорошого характеру" не слід недооцінювати. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:58
Вугрі у британській річці Темза стали активнішими через вміст кокаїну у стічних водах.
07:36
Поліцейські графства Дербішир у Великій Британії врятували домашню мишу-піщанку, яка залишилася одна, бо її хазяїн потрапив до в'язниці.
07:12
Президент США Дональд Трамп заявив на своїй сторінці у Twitter, що не бачить необхідності у проведенні медіа-брифінгів у Білому домі, бо американці дістають інформацію про позицію адміністрації і без цього.
00:58
У селищі Намци в Якутії дві 5-річні дівчинки пішли непоміченими з дитячого садка в 45-градусний мороз. Вихователі помітили зникнення дітей тільки тоді, коли за ними прийшли батьки.
23:58
Посольство США в Нігерії попереджає американских громадян про загрозу нападу радикального ісламістського угруповання "Боко харам" і осередку "Ісламської Держави" під час виборів в країні.
23:48
Часткове припинення роботи уряду США (шатдаун) підриває здатність ФБР вести операції проти терористів та іноземних розвідок у світовому масштабі.
23:36
Влада Болгарії планує зупинити продаж громадянства за інвестиції заможних іноземців.
23:24
Уряд Польщі прийняв проект "Мама 4 плюс", який передбачає, що мами, які народили і виховали принаймні чотирьох дітей, матимуть право на мінімальну пенсію.
22:36
Президент Росії Володимир Путін та прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе у вівторок, 22 січня, обговорили в Москві переспективи укадення мирного договору між країнами, проте не досягли в цьому питанні прориву.
22:12
У Росії з'явилася у продажу настільна гра для дітей "Наші в Солсбері" від популярного виробника "Ігроленд".
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.