Вибачте, у вас "поганий характер": за що можуть відмовити в британському громадянстві

6 Червень, 2017 - 16:17

Є три основні способи, як можна стати громадянином Великобританії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації. Натуралізація на сьогоднішній день є найбільш поширеним способом набуття британського громадянства для людей, які не народилися у Великобританії, і які не мають британського походження. Про це повідомляє theuk.one

Є цілий ряд кваліфікаційних вимог для натуралізації, деякі з яких є обов'язковими, а інші є дискреційними. Одним з таких обов'язкових вимог є необхідність показати "хороший характер".

Отже, наскільки ж "хорошою" повинна бути особистість людини, щоб задовольнити тест на британське громадянство?

На жаль, відповідь на це питання неоднозначна. Законодавство не має визначення того, як оцінюється "хороший характер". У той же час, МЗС Великобританії (Home Office) застосовує своє власне керівництво по визначенню характеру, яке стосується практично кожної людини, старшої від 10 років, що претендує на отримання британського громадянства.

Керівництво, яке використовується в МЗС Великобританії, говорить, що «Держсекретар МЗС повинен бути задоволений тим, що заявник має хороший характер з урахуванням всіх факторів заявника».

Невинятковий перелік прикладів поведінки, які можуть бути прийняті до уваги при розгляді «хорошого характеру» заявника включає в себе, наприклад:

1. Дотримання і повага до закону Великобританії під час резидентства та готовність це робити в майбутньому. Хоча, більшість людей ця вимога наведе на думки про найбільш серйозні кримінальні злочини, та насправді ж навіть штрафи за порушення правил дорожнього руху або отримання великої кількості фіксованих штрафних повідомлень (наприклад за неправильну парковку) також можуть бути прийняті до уваги;

2. Фінансові справи мають вестися в установленому для цього порядку. Це включає в себе подачу на банкрутство протягом останніх 10 років, причетність до ліквідованої компанії або дискваліфікації в якості директора компанії. В рівній мірі важлива й відсутність серйозної заборгованості й випадків несплати податків. Сюди відноситься навіть несплата муніципального податку;

3. Чи є заявник навмисне нечесним або чи вводив він до цього в оману уряд Великобританії. Це стосується таких питань, як обман в будь-яких попередніх імміграційних заявках за останні десять років, нерозкриття кримінальних злочинів, обман на тесті з англійської мови, допомога в ухиленні від імміграційних правил, наприклад, наймання нелегальних іммігрантів, а також порушення імміграційних правил за попередні 10 років, в тому числі і резиденство без відповідної візи.

Як видно з вищевикладеного, вимогу "хорошого характеру" не слід недооцінювати. 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.