США посилюють перевірку під час видачі віз

6 Червень, 2017 - 13:14

У разі потреби в американських консульствах можуть запитувати детальну особисту інформацію за останні 15 років. Це стосується як мігрантів, так і туристів. Про це інформує radiosvoboda.org

У додатковій анкеті, яку треба заповнити, подаючись на візу до США, є такі поля до заповнення: історія подорожей за останні 15 років, дані про всі наявні чи колишні паспорти чи громадянства, інформацію про членів сім’ї та родичів.

Зокрема, заявникам пропонують вказати імена й дати народження усіх (живих чи покійних) чинних і колишніх чоловіків та дружин – як офіційних, так і тих, із ким вони перебували в цивільному шлюбі чи мешкали разом.

Також консульства можуть цікавитись інформацією про всі місця проживання і роботодавців заявника за останні 15 років. Окремо в анкеті виділено графу про користування соціальними мережами. Питають, де заявники розміщували фотографії, відео чи статуси упродовж останніх п’яти років. До анкети необхідно внести сторінку мережі та своє ім’я користувача.

​Відповіді на ці запитання мають добровільний характер, водночас відмова надати потрібну інформацію може означати затримку у видачі візи, чи взагалі її ненадання, зазначено наприкінці додаткової анкети.

Однак, новації стосуватимуться не всіх прохачів віз.

У раніше у Державному департаменті повідомляли, що додаткову інформацію вимагатимуть лише у тих заявників, яких підозрюють у тому, що вони пов’язані з тероризмом чи становлять іншу загрозу національній безпеці країни.

За оцінками Держдепатраменту щороку перевірятимуть 65 тисяч із 13 мільйонів людей в усьому світі, які розраховують отримати американську візу.

Критики рішення кажуть: це призведе до довшого процесу оброблення даних, а також додаткові складнощі в отриманні віз до США призведуть до зменшення притоку до Америки зарубіжних студентів і науковців.

Інформаційна агенція Reuters пише, що процедура затвердження нової анкети тривала лише шість місяців – замість звичних двох років.

За даними Держдепартаменту, у 2016 році США відмовили у видачі неімміграційних віз типу «B» (подорожі з туристичною, або діловою метою) 40,83% прохачів з України.

Для порівняння, прохачам з Молодови відомовляли у видачі віз типу «B» у 36,35% справ. Прохачі з Росії отримали відмову у 9,29% справ. Найбільше відмовляють у візах категорії «B» прохачам з Афганістану – 73,8%, Куби – понад 81%.

У 2015 році українським прохачам віз категорії В було відмовлено у 34,03% випадків, у 2014 році – 27,7%.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.