Щоби не наврочили: у Швейцарії заборонять фотографувати надто красиве село

5 Червень, 2017 - 21:12

Жителі комуни Бергюн в Швейцарії запевняють, що фотобан ввели тільки на благо інших людей. У заяві туристичного бюро сказано: «Науково доведено, що чужі красиві фотографії з відпустки в соцмережах роблять людей нещасними, так як вони самі не можуть там побувати». Тому в селі планують ввести штраф за знімок – €5. Мер села закликає всіх бажаючих подивитися на Бергюн своїми очима, пише Всвіті.

Правда, деякі засумнівалися в тому, що заборона йде від чистого серця, а не є черговим рекламним трюком. Місцевий директор по туризму Марк-Андреа Барандун визнає, що є тут і маркетинговий підтекст. Проте всі фотогрфії села вже вилучені зі сторінок туристичного бюро в Facebook і Twitter і зникнуть з офіційного сайту.

Заборона викликала неоднозначну реакцію в соцмережі. Так, деякі користувачі відзначили, що це хороша PR-акція і у жителів села є почуття гумору. Інші ж упевнені, що це налаштує туристів проти села і викличе лавину негативних відгуків.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.