Дональд Трамп запропонував українцю високу посаду

4 Червень, 2017 - 10:09

Американця українського походження, одного з лідерів української громади у США Джорджа Нестерчука номіновано президентом США Дональдом Трампом на посаду директора Бюро управління кадрами, - агентством федерального уряду з людських ресурсів. Повідомлення про це наприкінці травня було оприлюднено на сайті Білого дому, повідомляє Голос Америки.

Сайт Білого дому відзначає, що Нестерчук має понад 30 років досвіду, як консультант з організаційного менеджменту та розробки рішень, був старшим радником директора Бюро управління кадрами в Міністерстві оборони США, працював у підкомітеті Конгресу з реформування уряду, обіймав високі посади в уряді президента Рейґана, де працював у Бюро управління кадрами, Міністерстві оборони та Міністерстві транспорту.

Нестерчук протягом усього життя є активним членом та лідером української громади у США.

Так у 1970-1980-их роках минулого століття він був консультантом Української національної інформаційної служби у Вашингтоні (служба зв'язків з українською громадою США, заснована 1977-го року). 2006-го року брав участь у підготовці програми модернізації менеджменту в МЗС України, яку фінансував Фонд розвитку демократії (США).

Нестерчук також був членом ради директорів доброчинної організації Orphan's Aid Society for Ukraine, яка опікується сиротами в Україні.

"Організацію було засновано на початку 1990-их з метою надання допомоги конкретним сиротам в Україні. Організація допомогла майже двом тисячам дітей-сиріт за роки своєї роботи", - повідомляв сайт Фундації США-Україна 2009-го року.

"Мета оргіназції була дуже прямолінійною - зважаючи на занедбаний стан, на страшну рептуацію дитбудинків в Україні та їх сумну історію в радянській системі - ми прагнули вивести дітей за межі цієї системи, дати їм шанс зростати у родинах, щоб ними опікувались люди, а не організації, а вони самі не потерпали від стигматизації, від якої страждають сироти, якими опікується виключно держава", - говорив про мету роботи організації сам Нестерчук 2009-го року.

Тоді ж Нестерчук розповідав, що на певному етапі організація підтримувала понад 1000 дітей в Україні.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.