Не у всіх американська мрія здійснюється: нелегка історія біженців з Донбасу

3 Червень, 2017 - 12:20

Багатодітна родина біженців із Луганської області Якова та Наталі Єрохіних приїхали до США, тікаючи від війни. Проте їх восьмирічна донька залишилась в Україні, в інтернаті для дітей з вадами розвитку, повідомляє SlavicSac. Окрім того, в матері родини виявили агресивну форму раку щитоподібної залози.

Якову 48 років, його дружині Наталі - 35 років. У них десятеро дітей віком від півтора до дванадцяти років. Аби врятувати життя своїх діток, подружжя мусило покинути все й переїхати до США. Свою восьмирічну хвору доньку вони не змогли забрати одразу, тепер же шукають шляхи, як возз'єднати її з родиною.

Наразі через низку факторів - прогресуючу хворобу, відсутність у родини коштів та складну ситуацію в Україні - зробити цього не вдалося.

"Через війну нв Луганській області багато інстанцій не працювало й ми з великими проблемами оформили її до інтернату для хворих дітей, не кажучи вже про те, аби отримати документи на її виїзд. Її стан дуже складний для такого переїзду й вона потребує опіки обох батьків одразу, а в мене на руках тодібула новонароджена Віра та ще вісім діток", - розповідає Вікторія Акулова, подруга родини Єрохіних, яка допомагала їм виїхати з окупованої території.

Яков та Наталя вже намагались перевезти доньку до Америки, проте їм це не вдалося.

В серпні 2016 року в Наталі виявили агресивну форму раку щитоподібної залози. Їй невідкладно зробили операцію, після якої стан жінки покращився. Протягом періоду 29 листопада-1 грудня Наталя пройшла в шпиталі курс променевої терапії. Після цього їй протягом двох тижнів не можна було бачитись з дітьми через залишкову радіацію.

Яков також має проблеми зі здоров'ям. У віці 28 років він потрапив у автомобільну аварію й відтоді не може рухати лівою рукою. Через це йому важко знайти роботу, аби утримувати родину. Попри все, один з парафіян церкви у Пенсильвані таки найняв Якова помічником.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.