У Празі відкрили фотовиставку, присвячену війні в Україні

3 Червень, 2017 - 11:14

В столиці Чехії відкрилась виставка українського фотографа Олеся Кромпляса "PROMKA", повідомляє портал Стожари. Фотопроект присвячено подіям, які відбуваються у промисловій зоні Авдіївки Донецької області, та захисникам міста.

До експозиції входять плівкові чорно-білі світлини, які передають атмосферу життєвих умов, в яких українським військовим щодня доводиться протистояти російській агресії.

Автор – військовий фотограф та журналіст Олесь Кромпляс, який неодноразово був присутній у наспекотніших точках бойових дій на сході України.

"Головний месседж цієї виставки в тому, щоб показати, в яких обставинах люди захищають не тільки Україну – але цілий східний кордон Європи. Тобто це люди, які відстоюють Європу, європейські цінності, всю нашу систему правової держави перед навалою беззаконня, тероризму, "совєтского союзу" та антидемократичних цінностей. Чехи мають про це знати, оскільки живуть під загрозою досить сильного впливу російської пропаганди", – ділиться думками автор робіт.

Фото-вернісаж пройшов у знаковому місці – на Вантажному залізничному вокзалі Жижков, що є відомою пам'яткою промислової зони Праги. Антураж локації мав нагадати відвідувачам атмосферу та настрій промислової зони Авдіївки.

Організаторами виставки виступили українське посольство та Національний кіноархів Чехії.

Фото: svitua.org.

"Автор є безпосереднім свідком того, що відбувається сьогодні в Україні. Він є унікальним джерелом інформації про цю війну. Ми дуже вдячні, що він приїхав до Чехії, аби розповісти та поширити правду", – сказав під час відкриття виставки посол України в Чехії Євген Перебийніс.

Фотопроект "PROMKA", який вже презентувався у багатьох європейських містах, зокрема у Женеві, Цюриху, Мюнхені й Варшаві, найближчим часом помандрує до Португалії, Великої Британії та США.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

16:00
Артистка виконувала одну зі своїх пісень, коли несподівано впала. Прибулі на місце медики не змогли її реанімувати
15:50
В результаті катастрофи, за даними міноборони РФ, загинули двоє членів екіпажу
11:40
За останніми даними 65 осіб загинули від вибуху автомобіля поруч із військовою базою в афганському місті Майдані Шахрі, столиці провінції Вардак.
10:40
Сім'я Гона буде подавати апеляцію на рішення суду.
09:40
Колишній гендиректор міжнародної мережі кафе Starbucks Говард Шульц розглядає можливість участі у виборах президента Сполучених Штатів Америки в 2020 році.
09:20
У списках виборців виявили 165-річного чоловіка і 1000 людей за однією адресою.
18:30
ВВП однієї з найбільш економічно розвинутих країн світу показав найгірший за 28 останніх років ріст.
15:30
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.