Поляки хочуть збирати детальну інформацію про всіх іноземців

3 Червень, 2017 - 13:18

Воєвода Західно-Поморського воєводства Кшиштоф Козловський в листі звернувся до місцевих органів влади і заявив, що вони зобов'язані збирати і надавати інформацію про всіх осіб непольські національності (з польським громадянством і громадянством інших країнах), що мають дозвіл на проживання на території Польщі. Воєвода посилається на указ міністра оборони Польщі і закон про кризовий управлінні, пише immigrant.today.

Як заявив заступник міністра оборони Польщі Міхал Дворчік, виконавцями терактів за останні роки були особи, які приїхали в Європу з інших країн, і тому цілком природно, що уряд Польщі хоче володіти інформацією про всі іноземців, які перебувають в країні.

Опозиційна партія "Громадянська платформа" вже висловилася проти подібних дій, оскільки вони призводять до об'єднання понять "загроза" і "чужинець". Як заявив депутат "Громадянської платформи" Славомир Нітрас, майже півмільйона поляків є представниками інших національностей. "Більшість з них ніколи не порушували закон", - підкреслив Нітрас. Сам воєвода Кшиштоф Козловський від коментарів з приводу свого розпорядження утримується.

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.