Одна з провінцій Канади спрощує умови трудової міграції

31 Травень, 2017 - 17:21

Канадська провінція Саскачеван успішно запросила 142 кандидата на потік "Підприємець" в рамках Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP) і оголосила дату наступних наборів. Про це повідомляє vancouverok.com

Щоб залучити більше учасників, було зроблено ще дещо: тепер заявникам потрібно набрати всього 80 балів, щоб їх запросили до участі в програмі. Це найнижчий рубіж за всю історію існування системи балів.

Уряд Саскачевану називає цей потік Saskatchewan Immigrant Nominee Program (SINP), так як завдяки йому успішні підприємці можуть знайти бізнес-партнерів або відкрити власну справу в провінції. Вони будуть працювати і жити в Саскачевані зі своїми сім'ями, якщо вони приїдуть разом. Заявники, яких допустили до участі в програмі, спочатку отримають пропозицію про роботу, а за умови виконання угоди про виконання службових обов'язків, вони зможуть подати заявку на постійне проживання в Саскачевані.

В рамках цієї програми до підприємців висуваються наступні вимоги: власний капітал в розмірі $ 500 000 CAD, інвестиції в акціонерний капітал - $ 200 000 (ця сума збільшується до 300 000 $, якщо інвестування відбувається в таких містах, як Саскатун і Реджайна). Якщо підприємство може створити додаткову економічну вигоду для Саскачевану, то до нього застосовні додаткові вимоги, як сказав офіцер імміграційної служби. 

Заявники, які відповідають всім вимогам програми, потрапляють в загальний список кандидатів і отримують оцінку за 160-бальною шкалою.

Особливість системи оцінювання в тому, що вона фокусується на вимогах місцевого ринку праці. Наприклад, кандидати, які планують інвестувати у важливий для провінції сектор економіки, можуть отримати більше балів. Те ж стосується і кандидатів, які приїжджають на ознайомчий візит в Саскачеван тривалістю мінімум п'ять робочих днів і з обов'язковою взаємодією з відповідними представниками бізнес-середовища. Серед інших чинників, що впливають на рейтинг кандидата, можна назвати його вік, рівень освіти, знання іноземних мов, досвід ведення бізнесу і т.д.

До останніх змін нижній поріг по балах для отримання запрошення до програми становив 95. Відповідно, зниження до 80 балів - дуже значне. Скоро стане ясно, чи знизять мінімальний показник ще більше.

Крім набору кандидатів 24 травня, організатори програми оголосили ще про три дати, коли будуть приймати нових учасників на програму:

– 19 липня 2017 р
– 18 жовтня 2017 р
– 17 січня 2018 р

Це оголошення - перше в імміграційній системі Канади, яке за останні роки охоплює все більше провінцій. А федеральний уряд відходить від імміграційної системи, що працює в порядку черговості. Замість цього Канада переходить на систему, засновану на запрошенні іммігрантів в країну. Інші уряди, на відміну від уряду Саскачевану, поки що не оголосили точні дати набору кандидатів на імміграційні програми.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.