Житло в Британії невдовзі значно подорожчає, – експерти

31 Травень, 2017 - 13:22

Протягом п'яти найближчих років житло у Великобританії подорожчає більш ніж на 6%. Такий прогноз озвучили аналітики банку Barclays, theuk.one. Після такого збільшення до 2021 року середня вартість житлової площі складе близько 300 тисяч фунтів стерлінгів.

Наявність супермаркету біля будинку підвищує його вартість В Лондоні вартість будинку і квартири до 2021 року виросте на 11,88%, в східній частині Англії житлоплоща подорожчає на 9,38%. Таким чином, коливання підсумкової прогнозованої вартості буде коригуватися в межах 6%. Приблизно на стільки ж виросте вартість будинків і квартир в Північній Ірландії і північних районах королівства.

В даний час британський ринок нерухомості зберігає невпевнену динаміку зростання, однак попит на житло залишається на низькому рівні через слабку іпотечну активність громадян.

Наприклад, за даними кредитних організацій, в першому кварталі відбулося зниження кількості оформлених житлових позик на 15%. Якщо порівнювати показники березня і квітня поточного року, то за цей період кількість угод з житловою нерухомістю в Великобританії впала на 22,5% (з 107 до 83 тисяч тисяч).

Ситуація стабілізується в середньостроковій перспективі після того, як економічна обстановка в королівстві почне демонструвати позитивні тенденції, впевнені аналітики.

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.