Термін розгляду заяв на візу до Австралії може значно збільшитись

31 Травень, 2017 - 12:07

Секретар Департаменту міграції Австралії Майк Пецулло (Mike Pezzullo) заявив, що час обробки заяв на отримання австралійських віз, громадянства або притулку в Австралії, може істотно збільшитися, пише immigrant.today.

Певною мірою це викликано різким зменшенням числа працівників імміграційної служби. За даними департаменту, з початку фінансового року 355 співробітників покинули відділ у справах віз і громадянства. Пецулло захищає дані скорочення, аргументуючи тим, що область роботи відділу все більше автоматизується.

Пецулло сказав, що у австралійського уряду є стратегія, пов'язана з дефіцитом і скороченням боргу. І «в цих умовах обмежених ресурсів, які застосовуються до всіх урядовим установам все агентства повинні зробити вибір щодо потенційного росту деяких відділів, скоротивши штат в інших областях», - додав він.

За його словами, скорочення штату візового відділу впливає на час очікування не більше, ніж стрімке зростання числа заявок на візи, громадянство або притулок.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

07:56
В КНР закликають США скасувати ордер на арешт фінансового директора Huawei.
07:22
Ним стала Олександра Хичій.
22:46
Явка на перші позачергові парламентські вибори у Вірменії станом на 20:00 склала 48,63%.
21:27
В Ірані затримали співробітницю Університету Мельбурна, Австралія, за нібито спробу проникнути в іранські установи.
20:41
Потужний шторм в регіоні, який призвів до пошкодження ліній електропередач.
20:37
Президент Франції Еммануель Макрон на початку наступного тижня звернеться до народу у зв'язку із масовими антиурядовими протестами та сутичками.
20:24
Сьогодні тисячі людей з банерами та прапорами вийшли на мітинг у Лондоні на підтримку виходу Великої Британії з Європейського союзу.
19:44
Британець Чарлі Роулі втрачає зір, має проблеми з серцем і переніс кілька інфарктів
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.