Термін розгляду заяв на візу до Австралії може значно збільшитись

31 Травень, 2017 - 12:07

Секретар Департаменту міграції Австралії Майк Пецулло (Mike Pezzullo) заявив, що час обробки заяв на отримання австралійських віз, громадянства або притулку в Австралії, може істотно збільшитися, пише immigrant.today.

Певною мірою це викликано різким зменшенням числа працівників імміграційної служби. За даними департаменту, з початку фінансового року 355 співробітників покинули відділ у справах віз і громадянства. Пецулло захищає дані скорочення, аргументуючи тим, що область роботи відділу все більше автоматизується.

Пецулло сказав, що у австралійського уряду є стратегія, пов'язана з дефіцитом і скороченням боргу. І «в цих умовах обмежених ресурсів, які застосовуються до всіх урядовим установам все агентства повинні зробити вибір щодо потенційного росту деяких відділів, скоротивши штат в інших областях», - додав він.

За його словами, скорочення штату візового відділу впливає на час очікування не більше, ніж стрімке зростання числа заявок на візи, громадянство або притулок.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.