Термін розгляду заяв на візу до Австралії може значно збільшитись

31 Травень, 2017 - 12:07

Секретар Департаменту міграції Австралії Майк Пецулло (Mike Pezzullo) заявив, що час обробки заяв на отримання австралійських віз, громадянства або притулку в Австралії, може істотно збільшитися, пише immigrant.today.

Певною мірою це викликано різким зменшенням числа працівників імміграційної служби. За даними департаменту, з початку фінансового року 355 співробітників покинули відділ у справах віз і громадянства. Пецулло захищає дані скорочення, аргументуючи тим, що область роботи відділу все більше автоматизується.

Пецулло сказав, що у австралійського уряду є стратегія, пов'язана з дефіцитом і скороченням боргу. І «в цих умовах обмежених ресурсів, які застосовуються до всіх урядовим установам все агентства повинні зробити вибір щодо потенційного росту деяких відділів, скоротивши штат в інших областях», - додав він.

За його словами, скорочення штату візового відділу впливає на час очікування не більше, ніж стрімке зростання числа заявок на візи, громадянство або притулок.

Реклама

Читайте також:

тема

В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.
Останні кілька місяців Департамент поліції та прикордонники у співпраці з Податково-митним департаментом та Інспекцією з праці проводять рейди на будівництвах Естонії. І кожного

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.