Дедалі більше українців роблять внески до бюджету Польщі

31 Травень, 2017 - 10:21

Вже понад 227 тисяч українців, котрі працюють в Польщі, підлягають пенсійно-рентному страхуванню. Однак, це досі мало у порівнянні із загальною кількістю українських працівників в країні. Це добра новина для бюджету: доходи від внесків до Фону соціального страхування збільшуються, а до бюджету держави надійде більше грошей від податків із заробітних плат, пише Польське радіо

У І кварталі 2017 року у Польщі страхуванню підлягали 330,3 тис. іноземців. Це на 50% більше, ніж попереднього року і на 100% більше, ніж два роки тому.

Тільки впродовж 2016 року було видано 1,3 млн заяв про намір довірити роботу особам з-за меж Польщі (так звана спрощена процедура працевлаштування), а також понад 127 тисяч дозволів на роботу (майже удвічі більше, ніж у 2015 році). Серед іноземних працівників продовжують значно переважати українці.

Таким чином, серед іноземців, котрі платять страхові внески у Фонд соціального страхування (ZUS) у Польщі, найбільше українців. У І кварталі цього року їх було 227 тисяч. Серед інших національностей швидко збільшується число білорусів та молдаван (на приблизно 60% щороку), а також індусів (на 40%).

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:59
Ідея купити лотерейний квиток у неї виникла після того, як один із клієнтівзалишив їй щедрі чайові.
17:51
26-річний Марк Перес вчинив підпал на грунті ненависті.
17:23
Минулого тижня вартість нафти знизилася на 4%, пише Експрес-онлайн. Цей тренд спостерігаємо і надалі. За останню добу нафта марки Brent подешевшала ще на 1,73% – до $78,98, опустившись нижче від психологічної позначки 80 доларів за барель.
16:20
У Страсбурзі попередили: якщо Москва не відновить платежів до літа наступного року, то взагалі може опинитися за бортом організації.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.